Nákup XTM a XTH Fangpusun

Máte k dispozici nabídku na výhodný nákup, ale prodejce tuto výhodnou nabídku poskytuje jen při větším odběru? V tomto tématu je možné se dohodnout ve více lidech a po dohodě více zájemců provést hromadný nákup.
willcz
Příspěvky: 590
Registrován: úte zář 06, 2016 2:52 pm

Re: Nákup XTM a XTH Fangpusun

Příspěvek od willcz »

ikovlabs píše:A zaruka je tam ? Snad ne takova cinska - do predani penez ??
Kvalita je daná tím jak to čínan ošidil. Design ale není jejich a je to ověřené zařízení, tak by to snad mohlo něco vydržet.
Normálně bych byl asi tak skeptický, ale když vidím co vydží lidem Axperty a PJ a podobné věci, tak proč by to neměl vydržet čínský studer.

Záruku čínan slíbil 2 roky. Primární otázka při řešení záruky bude cena poštovného.
rva
Příspěvky: 3518
Registrován: úte dub 23, 2013 10:21 am
Lokalita: Kousek od Lysé nad Labem
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 46000
Kapacita baterie [kWh]: 40
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Kousek od Lysé nad Labem

Re: Nákup XTM a XTH Fangpusun

Příspěvek od rva »

Pro koho je záruka důležitá a cení si komfortu, jaký mu prodejce zajišťuje, popřípadě pokud by pro něj závada znamenala katastrofu, tak je vhodnější, aby se ohlédl po místním prodejci, který si samozřejmě tuto nadstavbu nechá zaplatit. Já z Číny klidně něco koupím a za tu cenu jsem obvykle mile překvapen.
_______________________________________________________________________
43 kWp, LiFePO4 46 kWh,
EPSolar 60 A/150 V ET6415N + 3x Isolar SM II (5 kW, 450 V, 80 A) + Axpert PIP 5048MS
ikovlabs
Příspěvky: 568
Registrován: úte črc 22, 2014 6:14 pm

Re: Nákup XTM a XTH Fangpusun

Příspěvek od ikovlabs »

JJ taky tak resim - jen kdyz jde o vice penez tak zvazuji moznosti.Ted napriklad jsem mel takovou perlicku - koupil jsem klavesnici k mobilu(klasicky Aliexpres -profi,super zaruka az to tece zmonitoru..) a kdyz po 1,5 mesici zmizel popis tak na reklamaci mi cinan odpovedel suse - neni to original - a tim komunikace skoncila..... :? 8-)

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek