III. Sraz příznivců FV u Brna 8.6. 2019

Setkávání komunity fóra MyPower.CZ, minisrazy, srazy, megasrazy, oficiální i neoficiální akce, osobní sekání, diskuze ...
KubisKV
Příspěvky: 515
Registrován: pon zář 04, 2017 1:06 pm
Bydliště: Chebsko

Re: III. Sraz příznivců FV u Brna 8.6. 2019

Příspěvek od KubisKV »

youda píše:Já dorazím.

Přes noc se nezdržím, ale to asi nebude nikomu vadit, jelikož jak se teď furt přežírám, tak ve spánku vypouštím dost metanu.

PS: Budete někdo brát sebou potomky?
Jednoho budu mít na krku, tak jestli ho mám dovézt nebo si to zařídit nějak jinak.
Youdo, ty máš strach, že tě republika pohltí? Možná se ochudíš o nečekané zážitky, nebo ti bude někdo ráno něco říkat a ty si nebudeš nic pamatovat. Rozmysli si to. Potomka dej do bejbiboxu, v neděli ho vyzvednes a jede se dom.
KubisKV
Příspěvky: 515
Registrován: pon zář 04, 2017 1:06 pm
Bydliště: Chebsko

Re: III. Sraz příznivců FV u Brna 8.6. 2019

Příspěvek od KubisKV »

KubisKV hlásil dvě polovičky hádám že jedna bude potomek pokud ne budu těžce závidět[/quote]

Závidět nemusíš, není to hezká vlastnost.
Beru psa a je kastrovanej. Potomka nechám asi doma. Když funguje Wi-Fi, můžu ho nechat doma klidně týden a po návratu ho najdu jako při odjezdu u PC.
Uživatelský avatar
diablo007
Příspěvky: 3204
Registrován: stř lis 28, 2018 7:57 pm
Bydliště: Vyškov

Re: III. Sraz příznivců FV u Brna 8.6. 2019

Příspěvek od diablo007 »

No nikdy sem netvrdil že mám jen hezké vlastnosti :lol: .
TOS mi připomněl ten vtip jak pospával učitelka ze školky na lavičce a všude kolem ní si hrají děti a přijde jeden z rodičů a zhrozen jí říká a to nebojíte že vám nějaké dítě uteče k té silnici? A učitelka s klidem povídá nebojím tam už není dosah WiFi

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek