FVE rodinný dům - doporučení na solidní firmu Hradec Králové

Porada před realizací, doporučení, rady, nápady týkající se plánovaných ostrovních nebo poloostrovních systémů, projektování, zkušenosti, schémata, vhodné komponenty
Uživatelský avatar
M7M
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 26, 2022 1:56 pm

FVE rodinný dům - doporučení na solidní firmu Hradec Králové

Příspěvek od M7M »

Zdravím všechny.

Mohu poprosit o doporučení solidní firmy na realizaci FVE na rodinný dům - ideálně místní HK.
Sehnat dobré reference je dost těžké, stejně tak komunikace s většinou firem, které jsem zatím poptal.
Projekt není žádná specialita. Očekávaný výkon 6-7kWh, 3 fáze, bateriové úložiště + přetoky do TUV.
Jediné co potřebuji spolehlivou firmu, která to zvládne kvalitně poskládat :D .

Předem děkuji.
Soban
Příspěvky: 3464
Registrován: pon úno 07, 2022 10:11 pm
Lokalita: Zlaté Hory / Olomouc
Systémové napětí: 24V
Výkon panelů [Wp]: 3600
Kapacita baterie [kWh]: 16
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Zlaté Hory

Re: FVE rodinný dům - doporučení na solidní firmu Hradec Krá

Příspěvek od Soban »

Máš smůlu zde si FVE děláme samy takže firmy neznáme.

Jinak kvalitní firma ti to neudělá ty jsou už teď zavaleny prací na dva roky dopředu.

A pokud ti to udělá nějaká firma do roku tak asi nebude kvalitní.
3,6kWp ::pv:: 600Wp (4x 150Wp 4S) + 1kWp (2x 500Wp 2S) + 2kWp (4x 500Wp 2S2P) | 2x MUST PV18-3024 VHM, 3kW/24V | 16kWh *batt* (2x 12V/200Ah AGM) + 25.6V/120Ah + 25.6V/125Ah + 25.6V/230Ah LiFePO4 | Jak nepostavit FVE Zlaté Hory :home:
Quickyprd
Příspěvky: 246
Registrován: úte kvě 26, 2020 3:50 pm

Re: FVE rodinný dům - doporučení na solidní firmu Hradec Krá

Příspěvek od Quickyprd »

Tak určitě ne pana Hlubučka z Nechanic (dokonce koukám že už i zrušil webovky). Pán je hodnej, termíny dodrží, ale provedení mizerné, hrubky v práci apod. A papíry pro distributora se taky vlekly. Spěchal jsem, byl mě doporučen a byla to chyba.
Naopak Propuls.cz z Načešic pod Pardubicema je super. Teda drahej, ale kvalitní, profesionální, Victron, doporučili mě ho přímo z Neosolaru. Ale rozhodně to není nějaká levná Čína stavebnice pro dotace. Prostě Victron/Fronisu/BYD/BMZ/Saltek...
Uživatelský avatar
M7M
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 26, 2022 1:56 pm

Re: FVE rodinný dům - doporučení na solidní firmu Hradec Krá

Příspěvek od M7M »

Quickyprd píše:Tak určitě ne pana Hlubučka z Nechanic (dokonce koukám že už i zrušil webovky). Pán je hodnej, termíny dodrží, ale provedení mizerné, hrubky v práci apod. A papíry pro distributora se taky vlekly. Spěchal jsem, byl mě doporučen a byla to chyba.
Naopak Propuls.cz z Načešic pod Pardubicema je super. Teda drahej, ale kvalitní, profesionální, Victron, doporučili mě ho přímo z Neosolaru. Ale rozhodně to není nějaká levná Čína stavebnice pro dotace. Prostě Victron/Fronisu/BYD/BMZ/Saltek...
Díky moc.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek