Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: sob říj 01, 2022 2:17 am

DCSG - snímač napätia baterie

DCSG - snímač napätia baterie

Příspěvekod jkl2n » čtv zář 22, 2022 2:01 pm

Ahojte,

nemate niekto na predaj DCSG - snímač napätia baterie ku GBO-AKU. Vdaka.

J.
?
jkl2n

Re: DCSG - snímač napätia baterie

Příspěvekod teonas » pon zář 26, 2022 9:15 am

Taky se přihlásím. Při zakoupení GBO aku před časem, jsem nečekal, že bude takový problém sehnat takovou drobnost jako tento snímač, bez kterého regulaci nerozchodím. Je k někde k sehnání, případně existuje alternativa (podle popisu na http://www.yorix.cz/cz/greenbono/DCSG/DCSG.html asi nebude, jelikož je to parametrově dost specifické)?
Díky
?
teonas

Příspěvekod bahora » pon zář 26, 2022 9:30 am

K mání jsou na aliexpresu včetně galvanického oddělení, pouze problém že na vstupu 0-100V DC a výstup dle MAR standardu.

Jsou i varianty co zapadnou přesně do definice pro GreenBono AKU, jen si pohlídat galvanické oddělení.
třeba https://www.aliexpress.com/item/1005004119891644.html nedivil bych se že to bude přímo on s novým deklíkem ;)

Ono tak jak má Trochta na stránkách Yorix popsáno GreenBono tak by asi nebyl problém stejný systém s více možnostmi si postavit sám z běžně dostupných komponent. Něco mám rozděláno na stole v dílně, kupodivu jsem nic opensource pro vytěžování nic nenašel.
?
bahora

Příspěvekod jkl2n » pon zář 26, 2022 1:13 pm

Tak ono tento dc snimac z linku by mohol fungovat, vstup 0-75V, vystup 0-5V. Az na to napajanie, ale aj to sa da doriesit. A dúfam ze je galvanicky oddeleny. Skúsim objednat.
Diky za tip.
?
jkl2n

Zpět na Koupím