Eastron SDM 630 Modbus V2

Hybridní elektrárny připojené do rozvodné sítě pro rodinné domy a bytové zástavby s možností plynulého řízení toku energie, popis, technické detaily, celkový výkon, fotografie.
Odpovědět
vajkooo
Příspěvky: 15
Registrován: úte čer 14, 2022 5:52 am
Reputace: 0

Eastron SDM 630 Modbus V2

Příspěvek od vajkooo »

Ahojte,

Potreboval by som poradit. Riesim prave smartmeter kedze moj DTSU666-CT nie je pre mna vhodny lebo nemam kam dat CT svorky v rozvadzaci.
Premyslam nad Eastron SDM 630 Modbus V2 ale neviem sa dopatrat ci bude fungovat so Solax X3 hybrid 8kw gen4.
Ma to niekto v tejto konfiguracii?
Cital som ze ten Eastron SDM 630 Modbus V2 potrebuje specialny firmware aby fungoval so Solax ale vsade vidim len firmware v 1.3.

Dakujem
j.pajinek
Příspěvky: 4
Registrován: ned zář 18, 2022 2:33 pm
Reputace: 0

Re: Eastron SDM 630 Modbus V2

Příspěvek od j.pajinek »

Ahoj,
jsem tu nováček,ale s tímto jsem měl také problém.
Eastron SDM 630 Modbus V2 potřebuje opravdu origo firmware,někde to tu už bylo psáno,a já na to nedbal.koupil jsem ho - opravdu nekomunikoval,ověřeno na Solax podpoře.Byl mi nainstalován Chind.
Vše funguje jak má.
vajkooo
Příspěvky: 15
Registrován: úte čer 14, 2022 5:52 am
Reputace: 0

Re: Eastron SDM 630 Modbus V2

Příspěvek od vajkooo »

A ty mas Gen3 alebo gen4 menic? Resp. presny model?
Dakujem
j.pajinek
Příspěvky: 4
Registrován: ned zář 18, 2022 2:33 pm
Reputace: 0

Re: Eastron SDM 630 Modbus V2

Příspěvek od j.pajinek »

SOLAX Generaci 4 ,já ten smartmeter kupoval z důvodu lepší orientace na display,byl víceřádkový,a chtěl jsem ho propojit s Rapsberry PI.U toho Chintu jsem to zatim neřešil ,,,ale nikde jsem tu ani nečetl že to tu někdo s nim má uděláno,,, není na to teď čas.Snad přes zimu si s tím pohraju.

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek