Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: pon čer 27, 2022 9:36 am

Kybos a jeho veterná turbína v Teslacek.tv

Výroba elektrické energie pomocí větrných turbín, malých větrných elektráren, diskuze na téma účinnosti, dostupných řešení, zkušenosti, nápady, praktické rady.

Kybos a jeho veterná turbína v Teslacek.tv

Příspěvekod miroc » čtv čer 09, 2022 10:34 pm

Pekné video, teším sa na pokračovanie :yes:
https://youtu.be/Ye1nuM04PEc
?
miroc

Re: Kybos a jeho veterná turbína v Teslacek.tv

Příspěvekod *CAR* » pon čer 13, 2022 8:41 pm

JJ viděl jsem a pěkné .
?
*CAR*

Re: Kybos a jeho veterná turbína v Teslacek.tv

Příspěvekod PetrDubi » úte čer 14, 2022 6:49 am

Taky jsem koukal a pěkný video :)

A když jsem slyšel to harakiri s vodním zdrojem nebo stromama u silnice, tak jsem si říkal, že to je přesně typický český úředník (čest výjímkám).. Ale udělat to někomu, kdo má dobrého právníka a půjde do toho už jenom z principu, tak by to mohlo být zajímavé, protože to, že po žádosti o povolení rozšíří ochranné pásmo vodního zdroje a z toho důvodu žádost zamítnou a po nalezení jiného řešení a kolaudaci ho zase vrátí na původní místo by se urči dalo brát jako úřední šikana o tom větrolamu ani nemluvím. A pokud dostal negativní stanovisko z důvodu, že bude vrtule vidět z náměstí a potom povolili ty obludy od někoho jiného, tak tohle by u soudu taky nejspíš neustáli.. Jenomže holt hřeší na to, že se s nima nikdo nebude soudit.
V jedné firmě kde jsem dělal paní na stavebním úřadě vznášela při stavbě firemní plynové kotelny nesmyslné (apodle právníka i nezákonné) požadavky a žádosti o vyjádření a bez nich nepovolila stavbu. Byla i dost arogantní a nejspíš čekala, co dostane do kapsy. Po podání oficiální stížnosti právníkem na krajský úřad a dotazech na průběh řízení na kraji najednou paní otočila a začala chodit sama k nám do firmy, že nám dá veškerá povolení a zařídí všechna potřebná razítka do dvou dnů, když tu stížnost stáhneme, takže jí evidentně začalo "téct do bot".
mobilní elektrárna 3x Uni-solar PVL-68, 3x MPP modul, vše řízené přes arduino
doma 2050 Wp JV, 2050 Wp JZ, Easun SMW 8k (kopie MAXe 8 kW), aku 6,1kWh 16s LiFePO4
?
PetrDubi
podporuje fórum

Zpět na Větrné turbíny