Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: pon led 30, 2023 8:46 am

Měniče eshop Španělsko

Pravidla fóra Zadání inzerátu

1) Zejména je potřeba vybrat správnou kategorii. Například pokud se jedná o prodej FV panelů, přidat inzerát do Bazar / Prodám / Fotovoltaické panely. Není-li rubrika jednoznačná, přidáme do Bazar / Prodám.

2) Vhodně zvolte název téma, aby bylo nejlépe na první pohled jasné o co v daném tématu jde. Například "Měnič PowerJack 3kW", "Zbytky montážního materiálu pro FV panely".

3) Nerozvíjejte v Bazaru nesouvisející diskuze na téma netýkající se původního prodeje. Pokud chcete diskutovat například o vhodnosti daného produktu, nebo podobném produktu, založte nové téma v Elektroporadně a do vašeho příspěvku vložte odkaz na původní bazarový prodej, aby byla zřejmá souvislost.

4) Nevkládejte další inzerát do existujícího tématu založeného jiným autorem inzerátu. Na váš nový inzerát vždy vytvořte nové téma. Důvodem je zejména možnost ukončení inzerce původním zakladatelem tématu.

5) Při nabídce nebo poptávce uveďte lokalitu kde se dané zboží nachází, případně odkud jej poptáváte.

6) Uvádějte cenu, v opačném případě se jedná o Aukci.

7) Neobávejte se téma pravidelně aktualizovat například při změně ceny, nebo prodání části komponent. Do tématu vložte nový příspěvek s informací co je prodáno či nakoupeno, co zbývá, nebo informaci o změně ceny.

8) Při dokončení prodeje či nákupu dopište jako poslední příspěvek informaci, že už bylo nakoupeno a nebo že je vše prodáno. Tato informace je důležitá pro ostatní jako fakt, že inzerát je už ukončen.

9) Souhlasím a jsem si vědom že v případě nerespektování pravidel může být inzerát smazán!

Více o pravidlech bazaru: viewtopic.php?f=15&t=4657
Předchozí

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvekod Pawel » pon lis 14, 2022 5:40 pm

?
Pawel

Příspěvekod FrantisekCa » pon lis 14, 2022 6:07 pm

To trocha podrazelo, nie?
V druhom fone mam snad ulozene z alibaby, co som nasiel, tak zevraj spolahlivy, ale tam je cena podstatne,
podstatne nizsia…
?
FrantisekCa

Příspěvekod Foxxx » pon lis 14, 2022 6:16 pm

Tam kde je levnejsi tak uz ho nemaj
Ostrov na chatě 6 x 55Wp amorf + oplocký = 10L bojler. 1,2Kw (6x poly), 24V 140Ah LiIon :-) . PCM60X , Mppsolar 3000VA / 2,4Kw , rozvody 24V/12V
?
Foxxx

Příspěvekod Pawel » pon lis 14, 2022 6:39 pm

https://tienda-solar.es/es/inversores-s ... g-5000-48v
Španěl píše také že je skladem a za 721euro.
?
Pawel

Příspěvekod Foxxx » pon lis 14, 2022 6:40 pm

Psal sem jem jim objednavku a napsaly
Goo dmorning,

Unfortunately they don't arrive until the end of December/beginning of January.

We can offer you the 5k 48 , MKS IV 5,6KW and VM IV 5,6KW as an alternative to Voltronic, which we have in stock.

Sorry for the inconvenience,

---
Ostrov na chatě 6 x 55Wp amorf + oplocký = 10L bojler. 1,2Kw (6x poly), 24V 140Ah LiIon :-) . PCM60X , Mppsolar 3000VA / 2,4Kw , rozvody 24V/12V
?
Foxxx

Příspěvekod wattman » pon lis 14, 2022 9:01 pm

wattman píše:
vsmdl89 píše:Ahoj, týden zpět mi přišly 3 z Tienda solar a karty a kabely v nich jsou. Není teda potřeba nic dokupovat zvlášť. Ptal jsem se jich na to před dodáním a odpověď byla taková neurčitá takže jsem s tím vlastně ani nepočítal, ale po rozbalení to bylo příjemné překvapení. Jinak se obraň trpělivostí. Komunikace s nimi je trošku zdlouhavá, moc nekomunikují. Dodání mi trvalo skoro 2 měsíce od prvního kontaktu s nimi až po dodání domů. Ale jinak vše super.

Ahoj, uz mas zapojeno? Mohls bys prosim proverit jak odpovida vykon z PV na lcd s merenou realitou U*I? Diky.

Proc se ptam, 4ks kingu ze spanelskych shopu mi proslo rukama, ani jeden neni bez problemu. Tak by me zajimalo, jestli to je jenom nahoda.
?
wattman

Příspěvekod Pawel » pon lis 14, 2022 9:46 pm

Mě běží doma dva jen trochu více kecá měření. Co jste měl za problém.
?
Pawel

Příspěvekod wattman » úte lis 15, 2022 8:04 am

Pawel píše:Mě běží doma dva jen trochu více kecá měření. Co jste měl za problém.

Trochu vic keca je kolik?

U tech 3ks jsme namerili skutecny vykon z panelu cca polovicni, misto ukazovanych kolem 500W. Kazdy lita trochu jinak. V SA byly krasne grafy, ale realita pri nabijeni aku a spotrebe uplne jinde. Ale dela to neco, kdyz se nediva na cisla.
Ctvrty kus nemel funkcni AC out.
?
wattman

Příspěvekod Camel » úte lis 15, 2022 8:39 am

Jestli se jedná o vysokonapětového kinga tak to je asi vlastnost. Bratr ho má a do výkonu tak 1500W z panelů to kecá dost, ale kolem tak 3000W to už začíná ukazovat dobře.
3030Wp: 1470Wp JV, 1560Wp JZ
EPsolar 150VDC/40A 4415N XTRA + EPsolar 150VDC/50A 5415AN
EPever IPower Plus 5000W 48V
7200Wh starší olovo + 4800Wh Li-ion
Camel

Příspěvekod Pawel » úte lis 15, 2022 8:43 am

Naprosto nesouhlasí napětí z panelů x proud = výkon. Přidám ještě zkušenost jak jsem řešil problém který jsem si způsobil sám vlastní blbostí. Testoval jsem dvě různá pole na jednom měniči v jedné chvíli zůstali připojené obě a vyletělo slunce a regulátor na měniči šel do křemíkového nebe. Kontaktoval jsem přímo Voltronic ale tam jsem nepochodil prý to bude drahé a že si mám koupit nový celý měnič. Jelikož jsem měl i MPP Solar PIP 5048MK (dal jsem synovi) tak vím že měniče používají stejné regulátory a tak jsem napsal na MPPsolar kde měli perfektní přístup. Nejdříve paní ověřovala typ měniče chtěla foto štítku to jsem ji poslal z toho od syna aby tam bylo MPPsolar. Byla mi sdělená cena 130dolarů zaplaceno PayPal. Balíček dorazil přes víkend asi za 5 dnu dorazil bez doplatku . A už měnič maká jako dříve. Nepíšu to sem z důvodu že bych se nějak chlubil jak jsem to řešil ale že může mít někdo stejný problém a může mu to pomoci. Komunikoval jsem s paní Iren přes irene@mppsolar.com a jako neznalí cizího jazyka překládáno na Googlu.
?
Pawel

Příspěvekod wattman » úte lis 15, 2022 8:51 am

Camel píše:Jestli se jedná o vysokonapětového kinga tak to je asi vlastnost. Bratr ho má a do výkonu tak 1500W z panelů to kecá dost, ale kolem tak 3000W to už začíná ukazovat dobře.

Vsechno King 1. Mam k dispozici jeste z Italie, ten taky trochu promeruje, ale to jsou v podstate uplne zanedbatelne jednotky %.

U vyssich vykonu jsem to jeste nemel moznost zmerit.
?
wattman

Příspěvekod wattman » úte lis 15, 2022 9:27 am

Pawel píše:Naprosto nesouhlasí napětí z panelů x proud = výkon. Přidám ještě zkušenost jak jsem řešil problém který jsem si způsobil sám vlastní blbostí. Testoval jsem dvě různá pole na jednom měniči v jedné chvíli zůstali připojené obě a vyletělo slunce a regulátor na měniči šel do křemíkového nebe. Kontaktoval jsem přímo Voltronic ale tam jsem nepochodil prý to bude drahé a že si mám koupit nový celý měnič. Jelikož jsem měl i MPP Solar PIP 5048MK (dal jsem synovi) tak vím že měniče používají stejné regulátory a tak jsem napsal na MPPsolar kde měli perfektní přístup. Nejdříve paní ověřovala typ měniče chtěla foto štítku to jsem ji poslal z toho od syna aby tam bylo MPPsolar. Byla mi sdělená cena 130dolarů zaplaceno PayPal. Balíček dorazil přes víkend asi za 5 dnu dorazil bez doplatku . A už měnič maká jako dříve. Nepíšu to sem z důvodu že bych se nějak chlubil jak jsem to řešil ale že může mít někdo stejný problém a může mu to pomoci. Komunikoval jsem s paní Iren přes irene@mppsolar.com a jako neznalí cizího jazyka překládáno na Googlu.

Je to s tim novym regulatorem presnejsi? Je to snimani na te desce?

Nekde jsem zahlidl na zahranicnich forech, tusim primo Coulomb to resil, kdy upravil nastaveni delice na operaku za snimanim proudu z bocniku. Ty bocniky budou asi mit toleranci kdo vi jakou, nejaka moznost korekce za tim softwarove nejspis neni, zatim jsem nenasel. Pouze napeti jde korigovat.
?
wattman

Příspěvekod Pajavk » stř led 18, 2023 6:54 pm

jak to funguje se zárukou? uplatňuje se přímo u Voltronicu či ve Španělsku ?
?
Pajavk

Předchozí

Zpět na Měniče napětí