Měniče eshop Španělsko

Archiv ukončených inzerátů
soami
Příspěvky: 520
Registrován: pon lis 08, 2021 9:10 pm
Lokalita: Posázaví
Systémové napětí: 48V
Bydliště: Posázaví

Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od soami »

Kromě italského https://www.solarpower24.it/, který je ovšem vyprodaný, můžu doporučit španělský eshop https://tienda-solar.es/en/
Poměrně velké množství typů skladem. Aktuálně je nutné objednat přes info mail, protože v eshopu nemají přiřazenou dopravu do ČR. Doprava je 50€, dodání do ČR cca týden přes DB Schenker. Psal jsem jim, aby k ČR přiřadili dopravu a šlo tak objednat přes eshop. Komunikace anglicky (kdo umí, tak samozřejmě španělsky :D )
Konkrétně jsem kupoval Apert Max II 8kW, placeno 28.4. převodem, 2.5. potvrzeno přijetí platby, 3.5. měnič odeslán, 10.5. obdržen. Celkem placeno 37tis. Kč s dopravou.
Obrázek
Rand
Příspěvky: 4
Registrován: úte dub 05, 2022 7:35 am

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od Rand »

Maji tam za dobré peníze i baterie, ale ty nemůžou poslat, škoda
soami
Příspěvky: 520
Registrován: pon lis 08, 2021 9:10 pm
Lokalita: Posázaví
Systémové napětí: 48V
Bydliště: Posázaví

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od soami »

Jo. Posílají to !etecky a baterie mají zákaz.
Gyba
Příspěvky: 12
Registrován: čtv kvě 12, 2022 9:26 pm

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od Gyba »

Kde jsi čerpal, že baterie nemůžou do letadla ?
Já jsem objednal měnič a 3 baterie ve Španělsku a normálně mě je poslali. Za 4 dny jsem je měl doma.
soami
Příspěvky: 520
Registrován: pon lis 08, 2021 9:10 pm
Lokalita: Posázaví
Systémové napětí: 48V
Bydliště: Posázaví

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od soami »

Tuším od roku 2020 je v letecké přepravě zpřísnění pravidel, resp. požadovaných dokumentů, které prodejce, pokud je nemá od výrobce, není schopen splnit- UN, testy pádu, obsah lithia v g/článek atd. Takže ve tvém případě prodejce buď dokumentaci měl, nebo to deklaroval jako jiný druh zboží.
fonta
Příspěvky: 48
Registrován: sob dub 28, 2018 9:13 am
Bydliště: Olomouc

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od fonta »

soami píše:Kromě italského https://www.solarpower24.it/, který je ovšem vyprodaný, můžu doporučit španělský eshop https://tienda-solar.es/en/
Poměrně velké množství typů skladem. Aktuálně je nutné objednat přes info mail, protože v eshopu nemají přiřazenou dopravu do ČR. Doprava je 50€, dodání do ČR cca týden přes DB Schenker. Psal jsem jim, aby k ČR přiřadili dopravu a šlo tak objednat přes eshop. Komunikace anglicky (kdo umí, tak samozřejmě španělsky :D )
Konkrétně jsem kupoval Apert Max II 8kW, placeno 28.4. převodem, 2.5. potvrzeno přijetí platby, 3.5. měnič odeslán, 10.5. obdržen. Celkem placeno 37tis. Kč s dopravou.
Obrázek
Ahoj taky jsem jim psal mail ohledně tohoto menice ale uz 2 dny bez reakce. Nemas kontakt primo na někoho nebo jsi vše řešil pres mail info@ ? Díky
3,4 kWp JZ poly, 3,3 kWp JV mono + Axpert - MAX II 8000W, 8x 50Ah Pylontech US2000B+C Plus + ICC software monitor + 80l bojler, https://pvoutput.org/list.jsp?id=78193&sid=69344
soami
Příspěvky: 520
Registrován: pon lis 08, 2021 9:10 pm
Lokalita: Posázaví
Systémové napětí: 48V
Bydliště: Posázaví

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od soami »

Jo, odpověď na maily je trochu špatná...Asi mañana. Také jsem musel 2x urgovat odpověď. A všechny odpovědi byly se "spam" v předmětu - takže jim mé maily padaly do spamu... Je třeba zaurgovat. Mail mám jen info@tienda-solar.es - člověk, se kterým jsem vše řešil je Guillermo Adroher. Slíbili dát dopravu ČR do eshopu, ale zatím tam není nastavená - zkoušel jsem včera.
fonta
Příspěvky: 48
Registrován: sob dub 28, 2018 9:13 am
Bydliště: Olomouc

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od fonta »

Tak uz reagovali.. super a Axpert spokojnost ?
3,4 kWp JZ poly, 3,3 kWp JV mono + Axpert - MAX II 8000W, 8x 50Ah Pylontech US2000B+C Plus + ICC software monitor + 80l bojler, https://pvoutput.org/list.jsp?id=78193&sid=69344
soami
Příspěvky: 520
Registrován: pon lis 08, 2021 9:10 pm
Lokalita: Posázaví
Systémové napětí: 48V
Bydliště: Posázaví

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od soami »

Ve fázi instalace, takže ještě nevím. Nezaregistroval jsem, že by někdo provozoval Maxe II. Zřejmě tow bude +- jako Max 7200.
c25land
Příspěvky: 7
Registrován: pon čer 17, 2019 12:42 pm

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od c25land »

Potvrzuji Španělsko funguje jen je to na dlouhé lokte. A na spoustu emailů a občas mě přišlo že neví co dělá jaká ruka. https://tienda-solar.es/en/
FVE v plánu, malej ostrov, pokrytí mrtvé spotřeby baráku.
bahora
Příspěvky: 59
Registrován: úte kvě 10, 2022 11:32 pm

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od bahora »

c25land : Zkusil jsem si nahodit měnič do košíku, hlásí mi to pro ČR že nemá dopravce, jak jsi to řešil, těmi emaily?
soami
Příspěvky: 520
Registrován: pon lis 08, 2021 9:10 pm
Lokalita: Posázaví
Systémové napětí: 48V
Bydliště: Posázaví

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od soami »

Tvrdili mi, že dopravu do ČR nastaví... Za 3 měsíce bohužel žádný posun. Takže vše po mailu. Proforma, úhrada. Jde to s nimi ztuha, ale po připsání platby je to za 3 dny v ČR.
caly
Příspěvky: 5
Registrován: ned dub 15, 2012 11:57 am

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od caly »

Stejná zkušenost,
proforma fa.
Po úhradě za 3dny doma.
Mail adresuj na jméno Guillermo Adroher .
c25land
Příspěvky: 7
Registrován: pon čer 17, 2019 12:42 pm

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od c25land »

bahora píše:c25land : Zkusil jsem si nahodit měnič do košíku, hlásí mi to pro ČR že nemá dopravce, jak jsi to řešil, těmi emaily?

Pošleš na email: info@tienda-solar.es objednávku:

List of items you wish to purchase
Full name
Full delivery address
Phone number
Email address
Legal ID number (like DNI in Spain)

Pošlou ti zpět Invoice ten potvrdíš
zaplatíš jim na účet co je v tom Invoice
Pošleš potvrzení o platbě z banky (stačí z mobilního bankovnictví, oni to použijí na dohledání platby)
A pak přijde faktura a pak přijede GLS :) Mě třeba zapomněli poslat informaci o odeslání a pak mě u vrat zastavilo GLS že veze zásilku :)
FVE v plánu, malej ostrov, pokrytí mrtvé spotřeby baráku.
soami
Příspěvky: 520
Registrován: pon lis 08, 2021 9:10 pm
Lokalita: Posázaví
Systémové napětí: 48V
Bydliště: Posázaví

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od soami »

Doplním, že tím ID number mají na mysli číslo OP. Není třeba foto/sken OP, jen prostě napsat jeho číslo. Nechápu proč, ale neřešil jsem to a napsal. Možná pro případnou kontrolu u kurýra. Ale při dodání nikdo nic nechtěl.
Foxxx
Příspěvky: 214
Registrován: úte bře 05, 2013 8:34 am
Bydliště: Podolí Brno-venkov

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od Foxxx »

Máte někdo kinga II s eschopu tienda-solar ?
Je potřeba dokupovat propojovací karta nebo umí už rovnou 3F spojování ?

Díky Foxxx
Ostrov na chatě 6 x 55Wp amorf + oplocký = 10L bojler. 1,2Kw (6x poly), 24V 140Ah LiIon :-) . PCM60X , Mppsolar 3000VA / 2,4Kw , rozvody 24V/12V
vsmdl89
Příspěvky: 9
Registrován: ned dub 17, 2022 8:23 pm

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od vsmdl89 »

Ahoj, týden zpět mi přišly 3 z Tienda solar a karty a kabely v nich jsou. Není teda potřeba nic dokupovat zvlášť. Ptal jsem se jich na to před dodáním a odpověď byla taková neurčitá takže jsem s tím vlastně ani nepočítal, ale po rozbalení to bylo příjemné překvapení. Jinak se obraň trpělivostí. Komunikace s nimi je trošku zdlouhavá, moc nekomunikují. Dodání mi trvalo skoro 2 měsíce od prvního kontaktu s nimi až po dodání domů. Ale jinak vše super.
soami
Příspěvky: 520
Registrován: pon lis 08, 2021 9:10 pm
Lokalita: Posázaví
Systémové napětí: 48V
Bydliště: Posázaví

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od soami »

Před měsícem jsem tam kupoval další měnič. Od prvního mailu s žádostí o proformu po dodání cca 10 dnů. Já mám s nimi jen dobré zkušenosti.
Foxxx
Příspěvky: 214
Registrován: úte bře 05, 2013 8:34 am
Bydliště: Podolí Brno-venkov

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od Foxxx »

Schaním king2 ani na tienda solar není skladem.
Nemá někdo info kde objednat za dobrej peníz ?
Scháním 3ks
Ostrov na chatě 6 x 55Wp amorf + oplocký = 10L bojler. 1,2Kw (6x poly), 24V 140Ah LiIon :-) . PCM60X , Mppsolar 3000VA / 2,4Kw , rozvody 24V/12V
wattman
Příspěvky: 58
Registrován: pon lis 15, 2021 9:07 pm

Re: Měniče eshop Španělsko

Příspěvek od wattman »

vsmdl89 píše:Ahoj, týden zpět mi přišly 3 z Tienda solar a karty a kabely v nich jsou. Není teda potřeba nic dokupovat zvlášť. Ptal jsem se jich na to před dodáním a odpověď byla taková neurčitá takže jsem s tím vlastně ani nepočítal, ale po rozbalení to bylo příjemné překvapení. Jinak se obraň trpělivostí. Komunikace s nimi je trošku zdlouhavá, moc nekomunikují. Dodání mi trvalo skoro 2 měsíce od prvního kontaktu s nimi až po dodání domů. Ale jinak vše super.
Ahoj, uz mas zapojeno? Mohls bys prosim proverit jak odpovida vykon z PV na lcd s merenou realitou U*I? Diky.