CATL VW ID3 moduly 6,85 kWh

Pravidla fóra
Zadání inzerátu

1) Zejména je potřeba vybrat správnou kategorii. Například pokud se jedná o prodej FV panelů, přidat inzerát do Bazar / Prodám / Fotovoltaické panely. Není-li rubrika jednoznačná, přidáme do Bazar / Prodám.

2) Vhodně zvolte název téma, aby bylo nejlépe na první pohled jasné o co v daném tématu jde. Například "Měnič PowerJack 3kW", "Zbytky montážního materiálu pro FV panely".

3) Nerozvíjejte v Bazaru nesouvisející diskuze na téma netýkající se původního prodeje. Pokud chcete diskutovat například o vhodnosti daného produktu, nebo podobném produktu, založte nové téma v Elektroporadně a do vašeho příspěvku vložte odkaz na původní bazarový prodej, aby byla zřejmá souvislost.

4) Nevkládejte další inzerát do existujícího tématu založeného jiným autorem inzerátu. Na váš nový inzerát vždy vytvořte nové téma. Důvodem je zejména možnost ukončení inzerce původním zakladatelem tématu.

5) Při nabídce nebo poptávce uveďte lokalitu kde se dané zboží nachází, případně odkud jej poptáváte.

6) Uvádějte cenu, v opačném případě se jedná o Aukci.

7) Neobávejte se téma pravidelně aktualizovat například při změně ceny, nebo prodání části komponent. Do tématu vložte nový příspěvek s informací co je prodáno či nakoupeno, co zbývá, nebo informaci o změně ceny.

8) Při dokončení prodeje či nákupu dopište jako poslední příspěvek informaci, že už bylo nakoupeno a nebo že je vše prodáno. Tato informace je důležitá pro ostatní jako fakt, že inzerát je už ukončen.

9) Souhlasím a jsem si vědom že v případě nerespektování pravidel může být inzerát smazán!

NOVÁČKOVÉ MOHOU ODESÍLAT SOUKROMÉ ZPRÁVY AŽ PO ODESLÁNÍ ALESPOŇ 3 (TŘÍ) PŘÍSPĚVKů!

Více o pravidlech bazaru: viewtopic.php?f=15&t=4657
Uživatelský avatar
lukas841587
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 25, 2022 11:11 pm
Reputace: 0

Re: CATL VW ID3 moduly 6,85 kWh

Příspěvek od lukas841587 »

Mojm10 píše:Prodam nove "nepouzite" (najeto 100 km) VW (CATL) moduly 6,85 kwh (12S). 100% SOH

Zde jsou specifikace: https://evshop.eu/en/home/345-vw-id3-ba ... odule.html

K tomu jsem schopny dodat BMS, ktere umi komunikovat s Victronem (napr. Multiplus II gx, Cerbo) po CANu. Max. 8 ks.
Pro zkusene a nebojacne: rysuje se i HV verze (200V a vice), ktera bude komunikovat s menici GoodWe po CANu.



Pak to muze vypadat napr takto: 48V 54.8 kWh!

Obrázek

Cena za jeden modul 29500.-
V pripade odberu vice nez 4 ks individualni domluva.
Kontaktujte mne pres SZ.
pokud je aktualni mel bych zajem o moduly + BMS pro Victron
diky
Uživatelský avatar
lmacik
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 14, 2023 4:47 pm
Reputace: 0

Re: CATL VW ID3 moduly 6,85 kWh

Příspěvek od lmacik »

Mojm10 píše:U me:)
Ahoj, mal by som zaujem, ako sa mozem s tebou spojit?
Uživatelský avatar
lmacik
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 14, 2023 4:47 pm
Reputace: 0

Re: CATL VW ID3 moduly 6,85 kWh

Příspěvek od lmacik »

Mojm10 píše:Prodam nove "nepouzite" (najeto 100 km) VW (CATL) moduly 6,85 kwh (12S). 100% SOH

Zde jsou specifikace: https://evshop.eu/en/home/345-vw-id3-ba ... odule.html

K tomu jsem schopny dodat BMS, ktere umi komunikovat s Victronem (napr. Multiplus II gx, Cerbo) po CANu. Max. 8 ks.
Pro zkusene a nebojacne: rysuje se i HV verze (200V a vice), ktera bude komunikovat s menici GoodWe po CANu.



Pak to muze vypadat napr takto: 48V 54.8 kWh!

Obrázek

Cena za jeden modul 29500.-
V pripade odberu vice nez 4 ks individualni domluva.
Kontaktujte mne pres SZ.
Je na teba daky kontakt?
cipis
Příspěvky: 4212
Registrován: pon srp 16, 2021 9:31 pm
Reputace: 454
Lokalita: blízko Brna
Bydliště: blízko Brna

Re: CATL VW ID3 moduly 6,85 kWh

Příspěvek od cipis »

Napis mu PM, mas to tam nahore uvedene ...
9,77 kWp: 6240 Wp Jih, 2040 Wp Východ, 1490 Wp Západ
Regulátory Epever a Victron
Phoenix 2 kVA + MP 24/5000 (můj byt + wifi/kamery/atd.)
Epever 3kW vytěžování do bojlerů + žebříky
CARSPA aktuálně odpojené
1 kW "nabíječka" 24 V
31 080 Wh staré olovo 7 488 Wh Li-Ion
Modře píši jako moderátor, černě jako člen.
Emaxkuba
Příspěvky: 34
Registrován: čtv úno 21, 2019 10:29 am
Reputace: 2
Bydliště: Chata Svojšovice

Re: CATL VW ID3 moduly 6,85 kWh

Příspěvek od Emaxkuba »

Zdravím, mám jen teoretický dotaz, podařilo se někomu už tento blok rozebrat a postavit z toho jiný počet článků? Uvažuji o tom dát 21 článků do mého elektroauta. Díky za info.
poloostrov ve stádiu testů: 5,86kWp J+Z,MPPT eSmart3 60A,Swipower sine 3kW + ISolar SML 5K, Li 48V 21kWh, e-skůtry Emax 90S, Akumoto na prodej?, Mia Electric
mwt
Příspěvky: 121
Registrován: pon dub 09, 2018 5:53 am
Reputace: 16
Lokalita: Boskovice

Re: CATL VW ID3 moduly 6,85 kWh

Příspěvek od mwt »

Emaxkuba píše:Zdravím, mám jen teoretický dotaz, podařilo se někomu už tento blok rozebrat a postavit z toho jiný počet článků? Uvažuji o tom dát 21 článků do mého elektroauta. Díky za info.
Ani o tom neuvažuj - pokud vysloveně nekoupíš bloky z nepodařené výroby, kde chybí zalévací hmota, tak tento blok nelze bezpečně rozložit a složit. Snad možná pro hodně odvážné nechat blok otevřít (vyjde to na 1000,- /strana) a připojit se ve vhodném místě na propojky mezi články. Ale dávat takový bastl do auta, to nevím :-(
Spíš se podívej po bateriích z Forda, některá provedení jsou poměrně dobře rozložitelná a tam by se o přepojení dalo uvažovat. I tak je to ale divočina. Sjede ti jednou šroubovák a ..v lepší případě jen odejde článek. V horším vznikají různobarevné čmoudíky a pyrotechnické efekty.
A tyhle baterky fungují na principu stlačeného kouře - jak kouř unikne, přestávají fungovat! :D

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek