Hromadný nákup: Secondsol - Studer XTM 48 / 4000

Máte k dispozici nabídku na výhodný nákup, ale prodejce tuto výhodnou nabídku poskytuje jen při větším odběru? V tomto tématu je možné se dohodnout ve více lidech a po dohodě více zájemců provést hromadný nákup.
Uživatelský avatar
emsi88
Příspěvky: 126
Registrován: pon čer 23, 2014 6:05 pm
Bydliště: SK-Vychod

Re: Hromadný nákup: Secondsol - Studer XTM 48 / 4000

Příspěvek od emsi88 »

eman píše:Zaptám se, proč si kupujete takové ojetiny, když se prakticky za stejné peníze dají koupit nové kopie od Číňana? A podle všeho, fungují dobře.
Za seba poviem že kupujem originál, práve hlavne z princípu. Aj keď nejaké príšlušenstvo mám aj kópie.

Čo sa týka toho že to treba hneď opravovať/servisovať pre mňa nie je problém, bežne to robím a keďže riešim servis pre viacerých a aj nový by sa časom určite nejaký pokazil, takže prečo nie hneď a pod vlastnou kontrolou, bez strachu o záruku a zasielanie bohviekde. Takto to máme viacerí spolu jasne vyriešené dlhodobo.
10x270Wp poly, VT-80, XTM4000-48, Samsung SDI 13kWh (z Audi E-tron), aktuálne v prestavbe
Uživatelský avatar
emsi88
Příspěvky: 126
Registrován: pon čer 23, 2014 6:05 pm
Bydliště: SK-Vychod

Re: Hromadný nákup: Secondsol - Studer XTM 48 / 4000

Příspěvek od emsi88 »

berry píše:Odhad ceny 1300eur se nezměnil? A jaké jsou ceny dopravy do CZ? Diky berry.
Zatiaľ nezmenil keďže neprišli vyslovene nepoužiteľné kusy, presne budem vedieť až asi začiatkom októbra keď sa vrátim z dovolenky a všetky stihnem zrepasovať a reálne otestovať.

Dopravu neriešim, aj keď je to cez firmu aj s faktúrou a zo zárukou, nie som profi predajca takýchto vecí. Je to skôr koníček pre rodinu, známych a susedov. Podporujem budovanie nezávislosti na systému.

Keď to neponáhľa a mám cestu, viem priblížiť na stredné, alebo občas aj na západné Slovensko.
10x270Wp poly, VT-80, XTM4000-48, Samsung SDI 13kWh (z Audi E-tron), aktuálne v prestavbe
eman
Příspěvky: 943
Registrován: pát srp 31, 2012 9:20 pm
Lokalita: Praha
Systémové napětí: 48V
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Hromadný nákup: Secondsol - Studer XTM 48 / 4000

Příspěvek od eman »

Nevíte odkud ty měniče posílají? Doprava přes 200€ je docela šleha. Jestli by se mi nevyplatilo se tam otočit autem.
Diablo1st
Příspěvky: 1615
Registrován: pon lis 01, 2021 7:41 pm
Bydliště: SR MY

Re: Hromadný nákup: Secondsol - Studer XTM 48 / 4000

Příspěvek od Diablo1st »

eman píše:Nevíte odkud ty měniče posílají? Doprava přes 200€ je docela šleha. Jestli by se mi nevyplatilo se tam otočit autem.
Veď tam majú napísanú adresu: Meiningen.
Nie je to ďaleko od ČR hraníc, pre slováka už je to troška z ruky.
Victron ESS AC Coupling:
2,75kWp on-grid + 3,3kWp RS450/100 + MP2 5kVA + 17x280Ah + JK BMS
eman
Příspěvky: 943
Registrován: pát srp 31, 2012 9:20 pm
Lokalita: Praha
Systémové napětí: 48V
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Hromadný nákup: Secondsol - Studer XTM 48 / 4000

Příspěvek od eman »

Aha, tak to není zrovna blízko.
Migel
Příspěvky: 925
Registrován: ned zář 25, 2022 10:47 am
Lokalita: Pod Karpatmi

Re: Hromadný nákup: Secondsol - Studer XTM 48 / 4000

Příspěvek od Migel »

emsi88 píše:
berry píše:Odhad ceny 1300eur se nezměnil? A jaké jsou ceny dopravy do CZ? Diky berry.
Zatiaľ nezmenil keďže neprišli vyslovene nepoužiteľné kusy, presne budem vedieť až asi začiatkom októbra keď sa vrátim z dovolenky a všetky stihnem zrepasovať a reálne otestovať.

Dopravu neriešim, aj keď je to cez firmu aj s faktúrou a zo zárukou, nie som profi predajca takýchto vecí. Je to skôr koníček pre rodinu, známych a susedov. Podporujem budovanie nezávislosti na systému.

Keď to neponáhľa a mám cestu, viem priblížiť na stredné, alebo občas aj na západné Slovensko.
Zdravym...som tu novy a chcem sa vas spytat na ten studer ci bude este nejaky aktualny v oktobri?..
10 x Jasolar 380W 2s5p 3,8kWp jz
1x Epever 8415 AN
2x MP2 5000V/A paralelne
13s Li-ion 48V 760Ah/35kWh
a stále v štádiu budovania (rozširovania)
Uživatelský avatar
emsi88
Příspěvky: 126
Registrován: pon čer 23, 2014 6:05 pm
Bydliště: SK-Vychod

Re: Hromadný nákup: Secondsol - Studer XTM 48 / 4000

Příspěvek od emsi88 »

Migel píše:
emsi88 píše:
berry píše:Odhad ceny 1300eur se nezměnil? A jaké jsou ceny dopravy do CZ? Diky berry.
Zatiaľ nezmenil keďže neprišli vyslovene nepoužiteľné kusy, presne budem vedieť až asi začiatkom októbra keď sa vrátim z dovolenky a všetky stihnem zrepasovať a reálne otestovať.

Dopravu neriešim, aj keď je to cez firmu aj s faktúrou a zo zárukou, nie som profi predajca takýchto vecí. Je to skôr koníček pre rodinu, známych a susedov. Podporujem budovanie nezávislosti na systému.

Keď to neponáhľa a mám cestu, viem priblížiť na stredné, alebo občas aj na západné Slovensko.
Zdravym...som tu novy a chcem sa vas spytat na ten studer ci bude este nejaky aktualny v oktobri?..
Ano, este vsetky nie su rezervovane. Nejake uz su zrepasovane, ale idu najprv tim co prvi cakaju. Takze podla casu niekedy v oktobri...
Kro ma realny zaujem, nech mi napise PM
10x270Wp poly, VT-80, XTM4000-48, Samsung SDI 13kWh (z Audi E-tron), aktuálne v prestavbe
Migel
Příspěvky: 925
Registrován: ned zář 25, 2022 10:47 am
Lokalita: Pod Karpatmi

Re: Hromadný nákup: Secondsol - Studer XTM 48 / 4000

Příspěvek od Migel »

Mal by som zaujem len teda setko je to o cene akosa hovori...
Tam ste niekde pisali ze cenu budete veduet az ich opravite..a este ze ako su stare tie menice a ci mate moznost zohnat aj studer vs70?..
10 x Jasolar 380W 2s5p 3,8kWp jz
1x Epever 8415 AN
2x MP2 5000V/A paralelne
13s Li-ion 48V 760Ah/35kWh
a stále v štádiu budovania (rozširovania)

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek