Predam FVE

Archiv ukončených inzerátů
Uživatelský avatar
rottenkiwi
Příspěvky: 5451
Registrován: pát úno 13, 2015 2:24 pm
Lokalita: SO, SK
Bydliště: SO, SK

Predam FVE

Příspěvek od rottenkiwi »

Odmietli mi zachranari dac inekciu, 3 dni hanckujem od pschi.t. liekov.

Potrebujem 6000 € na eutanziu a na prevoz tela.

Kto 1, prijde, tam ma panely, baterky a meniče.

Zbohom.
DC-AC inverter REC Lion DC-AC ESP32 DIY inv. 15 GB za sekundu DIY MPPT Holder
Zjedz vsetko, co si kupil, v obchode a netreba ti tasku, auto ci chladnicku.
Uživatelský avatar
vlkazajac
R.I.P.
Příspěvky: 3481
Registrován: úte čer 11, 2013 10:40 pm

Re: Predam FVE

Příspěvek od vlkazajac »

Len pokojne ! Zasvieti slnko, zlepsi vsetkym naladu a budes fit.
750 Wp, LS3024B, 18650 - 198P8S 30,4 V, Multiplus C 800 nonstop / všetky slabé spotrebiče
1950 Wp, 2 x LS3024B, VS2024N, olovo - 330 Ah / 24 V, Carspa 3000 sin deň / silné spotrebiče a ohrev TUV
5995 kWh za meničmi za posledné 2 roky.
Durgroda
Příspěvky: 93
Registrován: stř říj 30, 2019 7:13 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Predam FVE

Příspěvek od Durgroda »

:lol: Nevím na co potřebuješ další končetiny nebo výrustky po naočkování :D

Eutanazii delaj prej pod Nuselskym mostem :D

Neříkej že je to taková hrůza. Ja si vždycky řeknu že může být hůř. Je teda pravda že posledni dobou přemýšlím nad Pražskou defenestrací... Ale oni tam mají někteří tak duto že by snad odletěli tím oknem. :roll:

PS: už jen 2 roky lockdown a pak zjistí že to všechno bylo na prd a že kdyby jen zavedli roušky a omezili počet lidí pohromadě v obchodech a hospodách tak sme na tom byli líp

PS: je v tom trochu humoru a ironie, aby se to nevrhlo v zaručená fakta, a pak by v TV bylo že na fóru říkal "mudr profesor svetoveho formatu " že po vakcíně rostou nějaký končetiny :D
Uživatelský avatar
Frenky
Příspěvky: 815
Registrován: pon led 21, 2013 6:36 pm
Lokalita: Doubravička
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8700
Kapacita baterie [kWh]: 25
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Doubravička

Re: Predam FVE

Příspěvek od Frenky »

Durgroda píše::lol:

PS: je v tom trochu humoru a ironie, aby se to nevrhlo v zaručená fakta, a pak by v TV bylo že na fóru říkal "mudr profesor svetoveho formatu " že po vakcíně rostou nějaký končetiny :D
Kde to vočkujou? Nějaký končetiny navíc by se mi hodily :D Včera jsem potřeboval podržet pohromadě tři dráty a odpor a zjistil jsem že jich mám málo. :lol:
24x Solární panel JINKO SOLAR 225 Pmpp=225W, 2x Regulátor STUDER VT-80, 2x Střídač Studer XTM 4000-48, BSP, RCC, 1x AKU 48V LFP200Ah 1x AKU 48 V LFP280Ah. Řizení a dohled, SDS, vlastní vyčítání arduinem DUE v krabičce (ARMOSY), export dat do RPi s databází a html stránkou.
http://95.85.214.80, viewtopic.php?t=4809
Uživatelský avatar
Frenky
Příspěvky: 815
Registrován: pon led 21, 2013 6:36 pm
Lokalita: Doubravička
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8700
Kapacita baterie [kWh]: 25
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Doubravička

Re: Predam FVE

Příspěvek od Frenky »

Pavle, počkej pár dní a bude líp. Když mě napadnou černý myšlenky, obuji pevnou obuv a vyrazím do kopce u nás směr Bezděz. Určitě máš u vás hezčí a větší kopečky. Pobyt na čerstvém vzduchu a zdravý pohyb mě vždy udělá dobře.

Máš ještě na stole hodně modulů na zkoumání, tak vydrž.

:handshake: Držím palce ať se ti vrátí chuť do práce, s kým bych tady pak řešil moje technický problémy. :handshake:
24x Solární panel JINKO SOLAR 225 Pmpp=225W, 2x Regulátor STUDER VT-80, 2x Střídač Studer XTM 4000-48, BSP, RCC, 1x AKU 48V LFP200Ah 1x AKU 48 V LFP280Ah. Řizení a dohled, SDS, vlastní vyčítání arduinem DUE v krabičce (ARMOSY), export dat do RPi s databází a html stránkou.
http://95.85.214.80, viewtopic.php?t=4809
Durgroda
Příspěvky: 93
Registrován: stř říj 30, 2019 7:13 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Predam FVE

Příspěvek od Durgroda »

Já si říkal že by to bylo fajn při montáži panelů :D

Uz jim došli davky, potrebovali se jich zbavit, tak rekli ze po techdle roste aji IQ a vysledek je vsude v novinach kdo si to nechal dat :lol:

Takže budeš muset postaru použít nejakyho pomahače, nebo zuby :D


Rottenkiwi tady na jihu trošku vykukuje sluníčko.. Tak nachystat čepici a plavky. Hodil bych ti pro zasmani video jak se da plavat ve sněhu, žena se u natáčení počurala :D