Li-ion sestavené baterie s pojistnými drátky 310Ah/48V

Archiv ukončených inzerátů
Tomanjan
Příspěvky: 214
Registrován: stř bře 07, 2018 12:34 pm

Li-ion sestavené baterie s pojistnými drátky 310Ah/48V

Příspěvek od Tomanjan »

Prodám bloky ze značkových článků 18650 Sanyo, Sony, LG a Panasonic. Připravné pro sestavení baterie 48V 310 Ah 14S a 140P cca 15kWh. Články mám od Oty, všechny jsou jednotlivě otestované a změřené. Jedná se o 28 bloků 40P a 14 bloků 60P s pojistným drátkem. Sběrnice je z drátu o průřezu 6mm2. Dohromady tedy 1960 článků plus přidám články na dorovnání kapacity bloků. Důvod prodeje je ten že potřebuji akumulátor o více jak dvojnásobné kapacitě a nemám bohužel čas na skládání z těchto článků. V elektrárně jsem udělal s baterií jen 2 cykly. Prodám nejraději jako celek v četně 14 kusů velice odolných nerezových rozvaděčů pro každý P blok. Přidám taky CU pasovinu k propojení bloků uvnitř rozvaděče. Cenu za vše bych si představoval 37500 Kč / bez rozvaděčů za 35000Kč. Rozvaděče samostatně momentálně neprodám. Je to o dost méně než mě stál materiál. 3 měsíce práce po večerech ani počítat nemůžu. Jako bonus přidám ještě aktvní 1A balancér a BMS s Android aplikací v ceně 140USD. Bohužel nezobrazuje údaje asi 2 článků ale balancování funguje. K vidění u Klatov.
Přílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
5.jpg
4.jpg