Solax X3-Hybrid-10.0T VS GoodWe GW10K-ET

Hybridní elektrárny připojené do rozvodné sítě pro rodinné domy a bytové zástavby s možností plynulého řízení toku energie, popis, technické detaily, celkový výkon, fotografie.
dave
Příspěvky: 67
Registrován: stř úno 22, 2017 4:29 pm
Reputace: 5

Re: Solax X3-Hybrid-10.0T VS GoodWe GW10K-ET

Příspěvek od dave »

Dik moc za vysvetlenie. Hladal som a porovnaval tie GoodWe / Solax jeden ma to druhy to...od Solaxu ma byt udajne 4 generacia a ma byt zase o nieco lepsia...ale cakat sa mi nechce.
Ten software, spotreba, nechcene pretoky, baterie obmedzujuce mi vadia ze to neni dotiahnute alebo s tou technologiou je to mozno maximum co sa da. Firmy co to montuju bud nevedia alebo mlzia , takze realne to spoznas az ked to mas doma.

Ako som hladal , bol som u jedneho clena pozriet na instalacii - tak som sa nakoniec dostal k Studer, ktory planujem nahodit 3x XTM 4000 a cenovo (cez secondsol.com) to bude podobne ako GoodWe / Solax. Je to vlastne transformatorovy HW ako Victron a problemy co su u ciny udajne nie su a ma malu spotrebu. Vetraky ma tiez ale neriesim, bude to v tech miestnosti. Sam som zvedavy ako to dopadne cele ;)

BTW to s tou zarukou - aj ked to vymenili za iny model co ma ine podmienky , pre teba plati ta povodna zaruka 10r ktoru mas na fakture/zmluve a je jedno co ti budu hovorit, ked tak sa spytaj na COI (je to bezplatne a vyriesia to za teba)

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek