Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: sob lis 27, 2021 7:42 pm

Navrh FVE bungalov

Porada před realizací, doporučení, rady, nápady týkající se plánovaných ostrovních nebo poloostrovních systémů, projektování, zkušenosti, schémata, vhodné komponenty
Předchozí

Re: Navrh FVE bungalov

Příspěvekod unicast » sob lis 20, 2021 9:50 pm

rasto1 píše:Dakujem za otvorenie oci, hned som vedel, ze to nebude take idealne a jednoduche.
Predam tu haraburdu a kupim tretieho kinga a bude pokoj.

Došly čipy, prodejci střídače skladem nemají a slibují dodávky až koncem ledna. Kdo ví jestlí...
?
unicast

Příspěvekod beethowen » sob lis 20, 2021 10:04 pm

rasto1 píše:Dakujem za otvorenie oci, hned som vedel, ze to nebude take idealne a jednoduche.

Nebo regulátor se vstupem kolem 400V. Ale takových moc není. Nebo jsou drahé.
Další King je další spotřeba naprázdno. Ale zase 15kW výkonu už je slušná porce. Na mě je to tedy až brutal. Mám 6kW měnič a když ho chci shodit, musím se dost snažit. Osádka má být poučená.
beethowen

Příspěvekod rasto1 » sob lis 20, 2021 10:35 pm

beethowen píše:

Nebo regulátor se vstupem kolem 400V. Ale takových moc není. Nebo jsou drahé.
Další King je další spotřeba naprázdno. Ale zase 15kW výkonu už je slušná porce. Na mě je to tedy až brutal. Mám 6kW měnič a když ho chci shodit, musím se dost snažit. Osádka má být poučená.

Mam na buduci rok v plane postavit bazen a minimalna stala spotreba je 1kW (filtracia+technologia) , pricom ked pojde TC tak je to dalsie 3kW (14kW vykon), pricom i teraz som bezne vidaval spotrebu domacnosti na 7-8kW spickovo, takze uz by to bol problem.
Stale mozem domacnost poucit, co i z3na vnimala kladne (po prvom domacom blackoute :-) ) ale nestaviam FV aby sme sa obmedzovali, ked je dostatok slnka!
7425Wp-J, 4125Wp-Z - SUN275-60P; Li-ion 38kWh CATL; 2x5048MK, 1xRunner 60A
?
rasto1

Předchozí

Zpět na Plánované elektrárny