Cu kabelové propojky 90mm2 / 175mm / M8

Pravidla fóra
Zadání inzerátu

1) Zejména je potřeba vybrat správnou kategorii. Například pokud se jedná o prodej FV panelů, přidat inzerát do Bazar / Prodám / Fotovoltaické panely. Není-li rubrika jednoznačná, přidáme do Bazar / Prodám.

2) Vhodně zvolte název téma, aby bylo nejlépe na první pohled jasné o co v daném tématu jde. Například "Měnič PowerJack 3kW", "Zbytky montážního materiálu pro FV panely".

3) Nerozvíjejte v Bazaru nesouvisející diskuze na téma netýkající se původního prodeje. Pokud chcete diskutovat například o vhodnosti daného produktu, nebo podobném produktu, založte nové téma v Elektroporadně a do vašeho příspěvku vložte odkaz na původní bazarový prodej, aby byla zřejmá souvislost.

4) Nevkládejte další inzerát do existujícího tématu založeného jiným autorem inzerátu. Na váš nový inzerát vždy vytvořte nové téma. Důvodem je zejména možnost ukončení inzerce původním zakladatelem tématu.

5) Při nabídce nebo poptávce uveďte lokalitu kde se dané zboží nachází, případně odkud jej poptáváte.

6) Uvádějte cenu, v opačném případě se jedná o Aukci.

7) Neobávejte se téma pravidelně aktualizovat například při změně ceny, nebo prodání části komponent. Do tématu vložte nový příspěvek s informací co je prodáno či nakoupeno, co zbývá, nebo informaci o změně ceny.

8) Při dokončení prodeje či nákupu dopište jako poslední příspěvek informaci, že už bylo nakoupeno a nebo že je vše prodáno. Tato informace je důležitá pro ostatní jako fakt, že inzerát je už ukončen.

9) Souhlasím a jsem si vědom že v případě nerespektování pravidel může být inzerát smazán!

NOVÁČKOVÉ MOHOU ODESÍLAT SOUKROMÉ ZPRÁVY AŽ PO ODESLÁNÍ ALESPOŇ 3 (TŘÍ) PŘÍSPĚVKů!

Více o pravidlech bazaru: viewtopic.php?f=15&t=4657
vanilka
podporuje fórum
Příspěvky: 207
Registrován: stř kvě 05, 2021 2:57 pm
Lokalita: Beroun, Příbram
Souhlasím s podmínkami fóra: ANO
Cu kabelové propojky 90mm2 / 175mm / M8

Příspěvek od vanilka »

Prodám tovární kabelové propojky s oky původem z velkých trakčních VRLA GEL baterií (2V / 1500Ah). Průřez kabelu je 90mm2, otvory v okách jsou lehce oválné na šroub M8, rozteč středů ok je 175mm. Na okách jsou gumové krytky s víčky. K dispozici mám dva typy A a B (viz. foto) v množství několik desítek kusů od každého. Z jedné propojky jsem destruktivně odstranil krytky, aby bylo vidět jak jsou realizována oka.

Představa o ceně je 150czk / ks
1.jpg
2.jpg
3.jpg
6768kg VRLA GEL / 20kWp+

Zpět na