Prodám hybridní měnič SinusPRO-2200S

Pravidla fóra
Zadání inzerátu

1) Zejména je potřeba vybrat správnou kategorii. Například pokud se jedná o prodej FV panelů, přidat inzerát do Bazar / Prodám / Fotovoltaické panely. Není-li rubrika jednoznačná, přidáme do Bazar / Prodám.

2) Vhodně zvolte název téma, aby bylo nejlépe na první pohled jasné o co v daném tématu jde. Například "Měnič PowerJack 3kW", "Zbytky montážního materiálu pro FV panely".

3) Nerozvíjejte v Bazaru nesouvisející diskuze na téma netýkající se původního prodeje. Pokud chcete diskutovat například o vhodnosti daného produktu, nebo podobném produktu, založte nové téma v Elektroporadně a do vašeho příspěvku vložte odkaz na původní bazarový prodej, aby byla zřejmá souvislost.

4) Nevkládejte další inzerát do existujícího tématu založeného jiným autorem inzerátu. Na váš nový inzerát vždy vytvořte nové téma. Důvodem je zejména možnost ukončení inzerce původním zakladatelem tématu.

5) Při nabídce nebo poptávce uveďte lokalitu kde se dané zboží nachází, případně odkud jej poptáváte.

6) Uvádějte cenu, v opačném případě se jedná o Aukci.

7) Neobávejte se téma pravidelně aktualizovat například při změně ceny, nebo prodání části komponent. Do tématu vložte nový příspěvek s informací co je prodáno či nakoupeno, co zbývá, nebo informaci o změně ceny.

8) Při dokončení prodeje či nákupu dopište jako poslední příspěvek informaci, že už bylo nakoupeno a nebo že je vše prodáno. Tato informace je důležitá pro ostatní jako fakt, že inzerát je už ukončen.

9) Souhlasím a jsem si vědom že v případě nerespektování pravidel může být inzerát smazán!

NOVÁČKOVÉ MOHOU ODESÍLAT SOUKROMÉ ZPRÁVY AŽ PO ODESLÁNÍ ALESPOŇ 3 (TŘÍ) PŘÍSPĚVKů!

Více o pravidlech bazaru: viewtopic.php?f=15&t=4657
zdenekul
Příspěvky: 9
Registrován: sob říj 07, 2023 7:46 pm
Lokalita: Teplice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 2500
Kapacita baterie [kWh]: 5
Souhlasím s podmínkami fóra: ANO
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Prodám hybridní měnič SinusPRO-2200S

Příspěvek od zdenekul »

Prodám cca rok starý hybridní měnič SinusPro-2200S ( 12/230V ) od f. Volta včetně kvalitní gelové olověné baterie Sunstone Power MLG12-200. Zařízení je plně funkční a bylo v provozu cca 12 měsíců,zakoupeno jako nové v CZ s dokladem o koupi ( který slouží i jako záruční list ), stejně tak i akumulátor.Zařízení nese běžné známky používání a je pouze zaprášené, blomba garantující záruku je neporušena. Akumulátor prodělal cca 200 - 300 cyklů s 50% vybitím ( nastaveno na měniči ). Více info o produktech na internetu. Velmi vhodné pro začínajícího zájemce o solární techniku, velmi jednoduché nastavení a složení bez dalších komponentů ( nutno tedy dokoupit jen vhodné solární panely ). Nyní buduji výkonnější solární elektrárnu a celé je mě to k nepotřebě. Cena za vše 10000 Kč. Vzhledem ke značné hmotnosti nelze zaslat a je možný pouze osobní odběr ( Teplice v čechách ).
men.jpg
bat.jpg
kab.jpg

Zpět na