Koupím 6ks JINKO Tiger Neo N-type 475W black

Pravidla fóra
Zadání inzerátu

1) Zejména je potřeba vybrat správnou kategorii. Například pokud se jedná o prodej FV panelů, přidat inzerát do Bazar / Prodám / Fotovoltaické panely. Není-li rubrika jednoznačná, přidáme do Bazar / Prodám.

2) Vhodně zvolte název téma, aby bylo nejlépe na první pohled jasné o co v daném tématu jde. Například "Měnič PowerJack 3kW", "Zbytky montážního materiálu pro FV panely".

3) Nerozvíjejte v Bazaru nesouvisející diskuze na téma netýkající se původního prodeje. Pokud chcete diskutovat například o vhodnosti daného produktu, nebo podobném produktu, založte nové téma v Elektroporadně a do vašeho příspěvku vložte odkaz na původní bazarový prodej, aby byla zřejmá souvislost.

4) Nevkládejte další inzerát do existujícího tématu založeného jiným autorem inzerátu. Na váš nový inzerát vždy vytvořte nové téma. Důvodem je zejména možnost ukončení inzerce původním zakladatelem tématu.

5) Při nabídce nebo poptávce uveďte lokalitu kde se dané zboží nachází, případně odkud jej poptáváte.

6) Uvádějte cenu, v opačném případě se jedná o Aukci.

7) Neobávejte se téma pravidelně aktualizovat například při změně ceny, nebo prodání části komponent. Do tématu vložte nový příspěvek s informací co je prodáno či nakoupeno, co zbývá, nebo informaci o změně ceny.

8) Při dokončení prodeje či nákupu dopište jako poslední příspěvek informaci, že už bylo nakoupeno a nebo že je vše prodáno. Tato informace je důležitá pro ostatní jako fakt, že inzerát je už ukončen.

9) Souhlasím a jsem si vědom že v případě nerespektování pravidel může být inzerát smazán!

NOVÁČKOVÉ MOHOU ODESÍLAT SOUKROMÉ ZPRÁVY AŽ PO ODESLÁNÍ ALESPOŇ 3 (TŘÍ) PŘÍSPĚVKů!

Více o pravidlech bazaru: viewtopic.php?f=15&t=4657
Cyberon
Příspěvky: 60
Registrován: pát říj 13, 2017 9:34 am
Souhlasím s podmínkami fóra: NE
Bydliště: Votice
Koupím 6ks JINKO Tiger Neo N-type 475W black

Příspěvek od Cyberon »

Koupím panely 6ks JINKO Tiger Neo N-type 475W black. Pokud by někdo třeba měl v plánu teprve objednávat větší množství, tak bych se přidal k nákupu. Ostatní materiál už mám v černé barvě.

Nejlepší cenu na celou paletu (36ks) jsem našel u Mobleru za 2619,- Kč s DPH za kus. Ale v nabídce v eshopu je zatím pouze stříbrná verze. Jsem ze středních čech okres Benešov, tak ideálně někdo v rozumné vzdálenosti. Jet někam na konec republiky by nedávalo smysl.

Děkuji za nabídky

Zpět na