Prodám Growatt SPF 5000 ES (2 ks) • Fórum | MyPower.CZ

Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: čtv čer 01, 2023 4:26 pm


Prodám Growatt SPF 5000 ES (2 ks)

Pravidla fóra Zadání inzerátu

1) Zejména je potřeba vybrat správnou kategorii. Například pokud se jedná o prodej FV panelů, přidat inzerát do Bazar / Prodám / Fotovoltaické panely. Není-li rubrika jednoznačná, přidáme do Bazar / Prodám.

2) Vhodně zvolte název téma, aby bylo nejlépe na první pohled jasné o co v daném tématu jde. Například "Měnič PowerJack 3kW", "Zbytky montážního materiálu pro FV panely".

3) Nerozvíjejte v Bazaru nesouvisející diskuze na téma netýkající se původního prodeje. Pokud chcete diskutovat například o vhodnosti daného produktu, nebo podobném produktu, založte nové téma v Elektroporadně a do vašeho příspěvku vložte odkaz na původní bazarový prodej, aby byla zřejmá souvislost.

4) Nevkládejte další inzerát do existujícího tématu založeného jiným autorem inzerátu. Na váš nový inzerát vždy vytvořte nové téma. Důvodem je zejména možnost ukončení inzerce původním zakladatelem tématu.

5) Při nabídce nebo poptávce uveďte lokalitu kde se dané zboží nachází, případně odkud jej poptáváte.

6) Uvádějte cenu, v opačném případě se jedná o Aukci.

7) Neobávejte se téma pravidelně aktualizovat například při změně ceny, nebo prodání části komponent. Do tématu vložte nový příspěvek s informací co je prodáno či nakoupeno, co zbývá, nebo informaci o změně ceny.

8) Při dokončení prodeje či nákupu dopište jako poslední příspěvek informaci, že už bylo nakoupeno a nebo že je vše prodáno. Tato informace je důležitá pro ostatní jako fakt, že inzerát je už ukončen.

9) Souhlasím a jsem si vědom že v případě nerespektování pravidel může být inzerát smazán!

NOVÁČKOVÉ MOHOU ODESÍLAT SOUKROMÉ ZPRÁVY AŽ PO ODESLÁNÍ ALESPOŇ 3 (TŘÍ) PŘÍSPĚVKů!

Více o pravidlech bazaru: viewtopic.php?f=15&t=4657

Prodám Growatt SPF 5000 ES (2 ks)

Příspěvekod nufnuf » čtv kvě 18, 2023 6:26 pm

Prodávám 2 kusy off grid měniče Growatt SPF 5000 ES - zde snad netřeba představovat, zná asi každý.
Běžely od listopadu doteď - původ čína, ale samozřejmě máte bazarovou záruku na skryté vady atd. Jsou plně funkční a bez problémů - já musel přejít na 3f systém a nebyla možnost vymyslet kam třetího growatta dát.
Cena 22 000 za kus. Jeden kus je k dispozici ihned, druhý je krátkodobě půjčen kolegovi v nesnázích - měl by být zpět do 14 dnů. Mám inzerát i na bazoši.
?
nufnuf
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned bře 13, 2022 9:26 am


Re: Prodám Growatt SPF 5000 ES (2 ks)

Příspěvekod nufnuf » pát kvě 19, 2023 7:07 am

edit: K vyzvednutí v Jablonci n N - a nebo přes poštu
?
nufnuf
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned bře 13, 2022 9:26 amZpět na Měniče napětí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam [Bot] a 0 návštevníků

Reputation System ©'