Komunikace Infinisolar 10kw s pylontech US2000C

Hybridní elektrárny připojené do rozvodné sítě pro rodinné domy a bytové zástavby s možností plynulého řízení toku energie, popis, technické detaily, celkový výkon, fotografie.
Uživatelský avatar
Hrochna
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 12, 2022 6:56 pm
Lokalita: Jičín

Komunikace Infinisolar 10kw s pylontech US2000C

Příspěvek od Hrochna »

Dobrý večer, potřeboval bych radu, jak zkomunikovat hybrid Infinisolar s pylontechama us2000c.

Případně i radu, jestli je možné v jedné skupině baterek spojit US2000B s US2000C(to už je zase na studerech, kde s B to funguje, ale připojí se k nim C a celá komunikace spadne). Pokud někdo ví jak to udělat a bude to funkční, má u mě flašku. Já už si s tím nevím rady.

Další věc je, že jsem chtěl vytáhnout data přes modbus z měniče do plc S7 1200 a taky bohužel bez úspěchu. Možná mám akorát špatnou kartu v inteligentním slotu, ale píšou k ní že má modbus RTU(je to ta co se používá pro připojení k elektroměru) a já z toho prostě do PLC nic nedostanu. Řešil to tady někdo už?

Dik
SeaOtter
Příspěvky: 11
Registrován: stř lis 25, 2020 1:36 pm

Re: Komunikace Infinisolar 10kw s pylontech US2000C

Příspěvek od SeaOtter »

Ten problém taky řešim.
Karta má baud rate 19200 a nejde to změnit.
Baterie mají baud rate 9600 nebo 115000.
Elektromer Eastron muze mit baud rate 19200 a komunikuje s menicem.
Takze ty baterie naprimo asi komunikovat nebudou, leda tam vlozit prevodnik a menit frekvenci...

Pokud ti nefunguje karta vubec s nicim, zkus se podivat, jestli se ti neposunul vnitrni konektor ve slotu. Ja jsem se s tim vyvztekal cely den vcetne updatu firmware a nakonec to byla tato blbost.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek