Stránka 1 z 1

Petr Kudera - realizace FVE

Napsal: pon kvě 28, 2012 10:22 pm
od Drobek.Petr
DSC01418.JPG
mypower.cz píše:
Snazil jsem se to dnes panu Kuderovi vysvetlit, doufam ze to bylo pochopeno o co jde. Kdyz je nekdo rozjety, tezko zabrzdit a clovek si to kolikrat ani neuvedomi ze jede uz az moc... Znam to, taky se tehle chyby obcas dopustim. Je faktem ze napriklad ten tristar v akci je za luxusni cenu, to jako bezesporu. Pokud nekdo ma zajem, ma moznost odted koupit i tady pres zdejsi shop, kdybych mel po ruce 12K, tak si jeden tenhle tristar vemu taky. Tak snad by tohle obchodni tema mohlo prejit zpet k poznatkum s tristarem a nebo se rozpadne na nejaka dilci temata.. kdo vi. Myslim, ze je dobre upozornit komunitu na dobrou cenu, to kazdy z nas asi oceni, ale je taky vhodne umet usoudit kdy se business stava agresivnim. Presne jak rika Antonio.

Pro Drobek.Petr - neni treba se stahnout do ustrani. Vsichni zde uz vi ze 1alphasolar.eu existuje, ze umis delat ostrovni FVE a nejen ostrovni, ale i hybridy a myslim ze i sitove, shop s produkty je ted i tady na shopu, pac nektere ceny jsou fakt zajimave, ale zkusme spise resit temata ohledne FVE, nez jen nabidky, nabidky, nabidky,... Ja bych treba rad videl jake FVE se diky tobe Petre realizovaly, jake byly zkusenosti, jaky je provoz dnes, jake byly problemy, a jak se vyresily, atd. To by me osobne zajimalo daleko vice nez to, co je zrovna noveho na 1alphasolar.eu.

*sun* :arrow: :home: ;)
Dobre, tady je nekolik slov a par fotek. Problemy s fotovoltaikou nejsou. Prijedu, postavim a pak jen upresnuji a ucim a vysvetluji a ladime. Rucim za svoji praci klientovi 5 let, tak musim vedet co delam a proc. Tenhle vetsi projekt byl v Praze. Prubeh byl vlastne jednoduchy. Stavelo se - 24 kw. A protoze to bylo za dost penez, material se vozil na nekolikrat, aby klient videl, ze se penize investuji do nakupu technologie. Takze se privezli panely pak menice pak zbytek panelu a dalo se to na strechu. Po 14 dnech- (2x 3dny na strese) se to zadratovalo dle pokynu revizaka se udelaly upravy, ktere vyzadoval. Postavil jsem podle projektu ing elektro, ktery pro me projekty za penize dela. Klient- zamecnicka dilna si dodal konstrukce. Fotka ukazuje strechu, kdyz zacali delat rost, pak rost pred osazenim panelu. Provoz dnes je na fotce, z kamery, ktera cely objekt sleduje. Po dvou letech klient zjistil, ze PRE- tamni distribude elektriny - mu uctuje nejak moc penez. Kontrolou jsme nedavno zjistili, ze ma na 3 svych fazich nerovnomerne rozdelene spotrebice a ze i kdyz vyrabi, na dvou fazich, ze mu po treti fazi elektrina do firmy priteka a tak se to ted resi. Pre to vedela ale nerekla, jen se nam vlastne smali do obliceje, ze oni jsou obchodnici a maji zajem na tom, aby elektrinu kupoval. Od te doby vim, ze 3 faze jsou vlastne 3x 1 faze a ze se k tomu musi takhle i pristupovat. Ale tohle byl sitovy projekt.
2012-03-21 aktualni stav.jpg
03092010231.jpg
DSC01418.JPG

Admin edit: rozdeleno od puvodniho tematu MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Re: Petr Kudera - realizace FVE

Napsal: pon kvě 28, 2012 10:41 pm
od mypower.cz
Pekna prace, vypada to hezky ... :repair: ;)

Re: Petr Kudera - realizace FVE

Napsal: pon kvě 28, 2012 11:02 pm
od abrams
Zdravím ,

takže to je rok 2010 ? ... Dnes u nás doba pokročila , ale zpět ... kdo ví jestli se ti z DS časem umoudří ... .

PRE sou chitrácy , jejich el.měry sledují každou fázi zvlášť ... prevíti .

Elektronům zdar *cloud*

Re: Petr Kudera - realizace FVE

Napsal: pon kvě 28, 2012 11:04 pm
od luge
Pekné.Takto môžu vyzerať všetky strechy. :yes:

Re: Petr Kudera - realizace FVE

Napsal: pon kvě 28, 2012 11:21 pm
od Drobek.Petr
abrams píše:
Zdravím ,

takže to je rok 2010 ? ... Dnes u nás doba pokročila , ale zpět ... kdo ví jestli se ti z DS časem umoudří ... .

PRE sou chitrácy , jejich el.měry sledují každou fázi zvlášť ... prevíti .

Elektronům zdar *cloud*
chytraci, previti- mrchy a potvory no, proste jsme vymyslely totalni odpojeni pres stykace, jenze je to sitovy provoz FVE a s investici do baterek a menice zatim klient nesouhlasi, tak nevim, cim zmerit, ze FVe nedodava dost a musi se prepnout na sit zpet. Na baterkach je to jednoduche zmerit, ale bez nich?..

Re: Petr Kudera - realizace FVE

Napsal: úte kvě 29, 2012 8:40 am
od tomas
abrams píše:
PRE sou chitrácy , jejich el.měry sledují každou fázi zvlášť ... prevíti .
Elektronům zdar *cloud*
Nejen PRE, ale už i ČEZ. Je to díky novele energetického zákona kterou distributoři nadiktovali odklánějícímu Kocourkovi. I s postihy za "nelegální" dodávku energie do sítě.

Re: Petr Kudera - realizace FVE

Napsal: čtv črc 05, 2012 12:48 pm
od RESOLEK
Zdravím, a co zabezpečení?

Nabízím Vám registraci " za pár korun" na rok do RESOLEK.
Registru solárních elektráren. Detaily najdete najdete na webu, odkaz v podpisu.

Re: Petr Kudera - realizace FVE

Napsal: čtv črc 05, 2012 1:11 pm
od Veles
Začínáte spamovat, toto už nabízíte v jiném vlákně. Nechci toto číst dokola v každém vlákně. Chápu, že mázte podnikatelský projekt, osobně se mi nezdá, že toto celé fórum je vytvořeno jako váš reklamní prostor.

P.S. jednoduše: začínáte s tou reklamou obtěžovat