Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: úte bře 28, 2023 7:12 pm

Kdo je ochoten zapůjčit kleště na MC4 konektrory

Pravidla fóra Zadání inzerátu

1) Zejména je potřeba vybrat správnou kategorii. Například pokud se jedná o prodej FV panelů, přidat inzerát do Bazar / Prodám / Fotovoltaické panely. Není-li rubrika jednoznačná, přidáme do Bazar / Prodám.

2) Vhodně zvolte název téma, aby bylo nejlépe na první pohled jasné o co v daném tématu jde. Například "Měnič PowerJack 3kW", "Zbytky montážního materiálu pro FV panely".

3) Nerozvíjejte v Bazaru nesouvisející diskuze na téma netýkající se původního prodeje. Pokud chcete diskutovat například o vhodnosti daného produktu, nebo podobném produktu, založte nové téma v Elektroporadně a do vašeho příspěvku vložte odkaz na původní bazarový prodej, aby byla zřejmá souvislost.

4) Nevkládejte další inzerát do existujícího tématu založeného jiným autorem inzerátu. Na váš nový inzerát vždy vytvořte nové téma. Důvodem je zejména možnost ukončení inzerce původním zakladatelem tématu.

5) Při nabídce nebo poptávce uveďte lokalitu kde se dané zboží nachází, případně odkud jej poptáváte.

6) Uvádějte cenu, v opačném případě se jedná o Aukci.

7) Neobávejte se téma pravidelně aktualizovat například při změně ceny, nebo prodání části komponent. Do tématu vložte nový příspěvek s informací co je prodáno či nakoupeno, co zbývá, nebo informaci o změně ceny.

8) Při dokončení prodeje či nákupu dopište jako poslední příspěvek informaci, že už bylo nakoupeno a nebo že je vše prodáno. Tato informace je důležitá pro ostatní jako fakt, že inzerát je už ukončen.

9) Souhlasím a jsem si vědom že v případě nerespektování pravidel může být inzerát smazán!

NOVÁČKOVÉ MOHOU ODESÍLAT SOUKROMÉ ZPRÁVY AŽ PO ODESLÁNÍ ALESPOŇ 3 (TŘÍ) PŘÍSPĚVKů!

Více o pravidlech bazaru: viewtopic.php?f=15&t=4657

Kdo je ochoten zapůjčit kleště na MC4 konektrory

Příspěvekod Brbla » ned bře 29, 2020 5:01 pm

Zdravím,

našel by se někdo ve středočeském kraji, kdo by byl ochoten na týden zapujčit lisovací kleště na MC4 konektory?
Nějak jsem podcenil situaci. ::facepalm::

Nechci to Zadara

Kdyžtak prosím SZ, ozvu se z5
Brbla

Re: Kdo je ochoten zapůjčit kleště na MC4 konektrory

Příspěvekod Jozef51 » ned bře 29, 2020 5:34 pm

Mam hexagon do 6mm2
https://www.aliexpress.com/item/3298875 ... 4c4dgPteCh
a stvorec do 10mm2
https://www.aliexpress.com/item/3298875 ... 4c4dgPteCh
Vsetko je na MC4 neodskusane takze bez zaruky a nutne testovat. V Stredoceskom kraji by to aj bolo (Pribram okolie). Ak by sa nenaslo nieco vhodnejsie... su k dispozicii.
?
Jozef51

Příspěvekod pcnac » ned bře 29, 2020 7:33 pm

MC4 klieste kupis za +- 20 ecek
?
pcnac

Příspěvekod Brbla » ned bře 29, 2020 8:56 pm

pcnac píše:MC4 klieste kupis za +- 20 ecek

Ano, já vím, i tak děkuji za reakci .
Kleště mám (někde z r.1993), ale v průběhu doby se zatoulala ta správná sada nástavců a nové kleště jsou teprv na cestě (ze skladu v čr). V současné situaci se dá těžko odhadnout, jak dlouho bude doprava trvat a protože mám akutní fotovoltaitýdu, tak se jistim. Ono mít 9kWp na střeše a všechno hotový, jen bez přípojnejch kabelů, je dost flustrující.
Brbla

Příspěvekod kodl69 » ned bře 29, 2020 10:27 pm

a koncovky na fastony k těm kleštím máš? to používám já, zatím bez jediné reklamace.
ostrov 4600Wp neustále ve stádiu zrodu: midnite classic 150 lite+whizbang jr., 16S a různě P cca 300Ah Winston, Ex Powerjack 8kW (momentálně samodomo cca 6kW). 48V DC rozvody a spotřebiče.
?
kodl69
podporuje fórum

Příspěvekod Brbla » pát dub 03, 2020 10:32 am

Děkuju všem ochotným, co se mi ozvali do PM.
Doprava právě dovalila
https://www.banggood.com/Paron-JX-D5301-Multifunctional-Ratchet-Crimping-Tool-Wire-Strippers-Terminals-Pliers-Kit-p-1175325.html?rmmds=myorder&cur_warehouse=CZ
a k mému velkému překvapení nástavce pasujou i na moje předpotopní kleště.
Nástavce si teď pohlídám líp.

Pro admina - možno uzavřít jako vyřešené.
Brbla

Zpět na Fotovoltaické panely