Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: sob pro 03, 2022 2:45 am


APC Smart-UPS 750VA

Pravidla fóra Zadání inzerátu

1) Zejména je potřeba vybrat správnou kategorii. Například pokud se jedná o prodej FV panelů, přidat inzerát do Bazar / Prodám / Fotovoltaické panely. Není-li rubrika jednoznačná, přidáme do Bazar / Prodám.

2) Vhodně zvolte název téma, aby bylo nejlépe na první pohled jasné o co v daném tématu jde. Například "Měnič PowerJack 3kW", "Zbytky montážního materiálu pro FV panely".

3) Nerozvíjejte v Bazaru nesouvisející diskuze na téma netýkající se původního prodeje. Pokud chcete diskutovat například o vhodnosti daného produktu, nebo podobném produktu, založte nové téma v Elektroporadně a do vašeho příspěvku vložte odkaz na původní bazarový prodej, aby byla zřejmá souvislost.

4) Nevkládejte další inzerát do existujícího tématu založeného jiným autorem inzerátu. Na váš nový inzerát vždy vytvořte nové téma. Důvodem je zejména možnost ukončení inzerce původním zakladatelem tématu.

5) Při nabídce nebo poptávce uveďte lokalitu kde se dané zboží nachází, případně odkud jej poptáváte.

6) Uvádějte cenu, v opačném případě se jedná o Aukci.

7) Neobávejte se téma pravidelně aktualizovat například při změně ceny, nebo prodání části komponent. Do tématu vložte nový příspěvek s informací co je prodáno či nakoupeno, co zbývá, nebo informaci o změně ceny.

8) Při dokončení prodeje či nákupu dopište jako poslední příspěvek informaci, že už bylo nakoupeno a nebo že je vše prodáno. Tato informace je důležitá pro ostatní jako fakt, že inzerát je už ukončen.

9) Souhlasím a jsem si vědom že v případě nerespektování pravidel může být inzerát smazán!

Více o pravidlech bazaru: viewtopic.php?f=15&t=4657

APC Smart-UPS 750VA

Příspěvekod invence » pát dub 03, 2015 7:55 pm

Nabízím k prodeji v kanceláři použitou, nicméně plně funkční UPS SmartUPS 750VA, standardně je určena pro 2 x 12V baterie, nicméně poměrně úspěšně se nechá využít jako UPS měnič pro menší požadavky na síťové napětí a stávající 24V řešení.

Důvod prodeje -> jedna velká UPS, místo několika menších, které jsou teď na prodej.

Výhodou je čistý sinus, plná funkce v režimu UPS, studený start, ...

Specifikace tady: http://www.apc.com/products/resource/include/techspec_index.cfm?base_sku=SMT750I

Náhled na UPS:
Obrázek

Nabídněte zde, či PM
?
invence
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte led 27, 2015 10:16 pm

Re: APC Smart-UPS 750VA

Příspěvekod invence » stř dub 08, 2015 9:35 pm

PRODÁNO
?
invence
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte led 27, 2015 10:16 pm


Zpět na Měniče napětí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: CC [Bot] a 1 návštěvník

Reputation System ©'