Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: ned pro 04, 2022 6:52 pm


Outback FX2348ET + komplet příslušenství

Pravidla fóra Zadání inzerátu

1) Zejména je potřeba vybrat správnou kategorii. Například pokud se jedná o prodej FV panelů, přidat inzerát do Bazar / Prodám / Fotovoltaické panely. Není-li rubrika jednoznačná, přidáme do Bazar / Prodám.

2) Vhodně zvolte název téma, aby bylo nejlépe na první pohled jasné o co v daném tématu jde. Například "Měnič PowerJack 3kW", "Zbytky montážního materiálu pro FV panely".

3) Nerozvíjejte v Bazaru nesouvisející diskuze na téma netýkající se původního prodeje. Pokud chcete diskutovat například o vhodnosti daného produktu, nebo podobném produktu, založte nové téma v Elektroporadně a do vašeho příspěvku vložte odkaz na původní bazarový prodej, aby byla zřejmá souvislost.

4) Nevkládejte další inzerát do existujícího tématu založeného jiným autorem inzerátu. Na váš nový inzerát vždy vytvořte nové téma. Důvodem je zejména možnost ukončení inzerce původním zakladatelem tématu.

5) Při nabídce nebo poptávce uveďte lokalitu kde se dané zboží nachází, případně odkud jej poptáváte.

6) Uvádějte cenu, v opačném případě se jedná o Aukci.

7) Neobávejte se téma pravidelně aktualizovat například při změně ceny, nebo prodání části komponent. Do tématu vložte nový příspěvek s informací co je prodáno či nakoupeno, co zbývá, nebo informaci o změně ceny.

8) Při dokončení prodeje či nákupu dopište jako poslední příspěvek informaci, že už bylo nakoupeno a nebo že je vše prodáno. Tato informace je důležitá pro ostatní jako fakt, že inzerát je už ukončen.

9) Souhlasím a jsem si vědom že v případě nerespektování pravidel může být inzerát smazán!

Více o pravidlech bazaru: viewtopic.php?f=15&t=4657

Outback FX2348ET + komplet příslušenství

Příspěvekod matej » sob led 11, 2014 12:06 pm

Na prodej je systém Outback pozůstávajíci z těchto komponent:

- Hybridní měnič Outback FX2348ET (2300W 48V) s nabíječkou 30A
- Řídící jednotka MATE 3
- Měřič baterií a DC proudů FlexNet DC
- Propojovač HUB10
- Temp. sensor

Všechno je používáno cca 8 měsíců, důvod prodeje je spotřeba měniče naprázdno (24W), která je příliš vysoká vzhledem k tomu že systém byl provozován na chatě v hlubokém lese kde jediným zdrojem dobíjení je elektrocentrála a měnič musí jet nonstop. (Systém bude nahrazen systémem Studer Xtender s poloviční spotřebou naprázdno). Vše je 100% funkční.

Cena komplet systému: 1800 EUR, dohoda možná. Prodejné pouze v celku.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pravda a Láska zvítězí!.
?
matej
 
Příspěvky: 823
Registrován: čtv zář 01, 2011 5:30 pm

Zpět na Měniče napětí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: CC [Bot], soami a 1 návštěvník

Reputation System ©'