Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: úte lis 29, 2022 12:06 pm


Kostal Piko 4.2 a 5.5, nové se zárukou, akce!

Pravidla fóra Zadání inzerátu

1) Zejména je potřeba vybrat správnou kategorii. Například pokud se jedná o prodej FV panelů, přidat inzerát do Bazar / Prodám / Fotovoltaické panely. Není-li rubrika jednoznačná, přidáme do Bazar / Prodám.

2) Vhodně zvolte název téma, aby bylo nejlépe na první pohled jasné o co v daném tématu jde. Například "Měnič PowerJack 3kW", "Zbytky montážního materiálu pro FV panely".

3) Nerozvíjejte v Bazaru nesouvisející diskuze na téma netýkající se původního prodeje. Pokud chcete diskutovat například o vhodnosti daného produktu, nebo podobném produktu, založte nové téma v Elektroporadně a do vašeho příspěvku vložte odkaz na původní bazarový prodej, aby byla zřejmá souvislost.

4) Nevkládejte další inzerát do existujícího tématu založeného jiným autorem inzerátu. Na váš nový inzerát vždy vytvořte nové téma. Důvodem je zejména možnost ukončení inzerce původním zakladatelem tématu.

5) Při nabídce nebo poptávce uveďte lokalitu kde se dané zboží nachází, případně odkud jej poptáváte.

6) Uvádějte cenu, v opačném případě se jedná o Aukci.

7) Neobávejte se téma pravidelně aktualizovat například při změně ceny, nebo prodání části komponent. Do tématu vložte nový příspěvek s informací co je prodáno či nakoupeno, co zbývá, nebo informaci o změně ceny.

8) Při dokončení prodeje či nákupu dopište jako poslední příspěvek informaci, že už bylo nakoupeno a nebo že je vše prodáno. Tato informace je důležitá pro ostatní jako fakt, že inzerát je už ukončen.

9) Souhlasím a jsem si vědom že v případě nerespektování pravidel může být inzerát smazán!

Více o pravidlech bazaru: viewtopic.php?f=15&t=4657

Kostal Piko 4.2 a 5.5, nové se zárukou, akce!

Příspěvekod jakubc » sob dub 27, 2013 9:48 am

Kostal Piko 4.2., nový, záruka výrobce 5let. Bezproblémově utáhne elektrárnu o výkonu 5kwp, Třífázové připojení 2 MPP tracker (nezávislé vstupy) Beztransformátorová technologie Možnost rozšíření vstupního proudu Integrovaný spínací kontakt pro řízení vlastní spotřeby Integrovaný elektronický odpojovač DC Integrovaný datalogger a webový server k monitorování FV systému Komunikační rozhraní: Ethernet, RS 485, S0, 4x analogový výstup Výroba bez použití olova dle směrnice EU RoHS Vyrobeno v Německu. Cena je 37900,- včetně dph 21%, druhý den Vám ho dovezu.

Kostal Piko 5.5., nový, záruka výrobce 5 let Třífázové připojení 3 MPP tracker (nezávislé vstupy) Beztransformátorová technologie Integrovaný spínací kontakt pro řízení vlastní spotřeby Integrovaný elektronický odpojovač DC Integrovaný datalogger a webový server k monitorování FV systému Komunikační rozhraní: Ethernet, RS 485, S0, 4x analogový výstup Výroba bez použití olova dle směrnice EU RoHS. Vyrobeno v Německu. Cena je 41490,- včetně dph 21%.

Okamžitě k dodání i jiné měniče Kostal Piko, Fronius, SMA.
email: empatic@seznam.cz
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
?
jakubc
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob dub 27, 2013 9:08 am

Re: Kostal Piko 4.2 a 5.5, nové se zárukou, akce!

Příspěvekod dedo » sob dub 27, 2013 11:56 am

Nuž, nechcem byť odporný, ale mne to pripadá ako ponuka predajcu, nie bazár...
Uživatelský avatar
dedo
 
Příspěvky: 234
Registrován: čtv zář 22, 2011 9:33 pm
Bydliště: SK


Zpět na Měniče napětí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: CC [Bot] a 1 návštěvník

Reputation System ©'