Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: úte lis 29, 2022 12:50 pm


Nové panely monokrystal za 3390,- vyprodano

Pravidla fóra Zadání inzerátu

1) Zejména je potřeba vybrat správnou kategorii. Například pokud se jedná o prodej FV panelů, přidat inzerát do Bazar / Prodám / Fotovoltaické panely. Není-li rubrika jednoznačná, přidáme do Bazar / Prodám.

2) Vhodně zvolte název téma, aby bylo nejlépe na první pohled jasné o co v daném tématu jde. Například "Měnič PowerJack 3kW", "Zbytky montážního materiálu pro FV panely".

3) Nerozvíjejte v Bazaru nesouvisející diskuze na téma netýkající se původního prodeje. Pokud chcete diskutovat například o vhodnosti daného produktu, nebo podobném produktu, založte nové téma v Elektroporadně a do vašeho příspěvku vložte odkaz na původní bazarový prodej, aby byla zřejmá souvislost.

4) Nevkládejte další inzerát do existujícího tématu založeného jiným autorem inzerátu. Na váš nový inzerát vždy vytvořte nové téma. Důvodem je zejména možnost ukončení inzerce původním zakladatelem tématu.

5) Při nabídce nebo poptávce uveďte lokalitu kde se dané zboží nachází, případně odkud jej poptáváte.

6) Uvádějte cenu, v opačném případě se jedná o Aukci.

7) Neobávejte se téma pravidelně aktualizovat například při změně ceny, nebo prodání části komponent. Do tématu vložte nový příspěvek s informací co je prodáno či nakoupeno, co zbývá, nebo informaci o změně ceny.

8) Při dokončení prodeje či nákupu dopište jako poslední příspěvek informaci, že už bylo nakoupeno a nebo že je vše prodáno. Tato informace je důležitá pro ostatní jako fakt, že inzerát je už ukončen.

9) Souhlasím a jsem si vědom že v případě nerespektování pravidel může být inzerát smazán!

Více o pravidlech bazaru: viewtopic.php?f=15&t=4657

Nové panely monokrystal za 3390,- vyprodano

Příspěvekod jakubc » čtv kvě 02, 2013 7:55 pm

Prodám monokrystalické panely o výkonu 200wp
Chaori Solar 200 wp polycrystal. Výkon panelu: 200wp Vysoká účinost: 15,66% Váha: 15kg Rozměry: 1580x808x40mm. Povrch je z odolného speciálního tvrzeného skla, které odolává povětrnostním vlivům, krupobití. Panel je opatřený rámem z hliníkového profilu, je velmi snadné připevnění k jakémukoliv podkladu Panely splňují veškéré evropské požadavky a certifikace(TÜV IEC61730, Intertek, BABT, ISO9001,CE certifikát) - Panel je úplně nový se zárukou výrobce 10let na 90% výkonu a 25let na 80% výkonu. Možnost dodání nového měniče Kostal Piko, SMA, Fronius i montážního materiálu! Při větším odběru cena dohodou, panely Vám po domluvě rád dovezu. Email: empatic@seznam.cz
?
jakubc
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob dub 27, 2013 9:08 am

Zpět na Fotovoltaické panely

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: CC [Bot] a 0 návštevníků

Reputation System ©'