Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: úte bře 28, 2023 6:36 pm


Koupím Logo! 0BA7

Pravidla fóra Zadání inzerátu

1) Zejména je potřeba vybrat správnou kategorii. Například pokud se jedná o prodej FV panelů, přidat inzerát do Bazar / Prodám / Fotovoltaické panely. Není-li rubrika jednoznačná, přidáme do Bazar / Prodám.

2) Vhodně zvolte název téma, aby bylo nejlépe na první pohled jasné o co v daném tématu jde. Například "Měnič PowerJack 3kW", "Zbytky montážního materiálu pro FV panely".

3) Nerozvíjejte v Bazaru nesouvisející diskuze na téma netýkající se původního prodeje. Pokud chcete diskutovat například o vhodnosti daného produktu, nebo podobném produktu, založte nové téma v Elektroporadně a do vašeho příspěvku vložte odkaz na původní bazarový prodej, aby byla zřejmá souvislost.

4) Nevkládejte další inzerát do existujícího tématu založeného jiným autorem inzerátu. Na váš nový inzerát vždy vytvořte nové téma. Důvodem je zejména možnost ukončení inzerce původním zakladatelem tématu.

5) Při nabídce nebo poptávce uveďte lokalitu kde se dané zboží nachází, případně odkud jej poptáváte.

6) Uvádějte cenu, v opačném případě se jedná o Aukci.

7) Neobávejte se téma pravidelně aktualizovat například při změně ceny, nebo prodání části komponent. Do tématu vložte nový příspěvek s informací co je prodáno či nakoupeno, co zbývá, nebo informaci o změně ceny.

8) Při dokončení prodeje či nákupu dopište jako poslední příspěvek informaci, že už bylo nakoupeno a nebo že je vše prodáno. Tato informace je důležitá pro ostatní jako fakt, že inzerát je už ukončen.

9) Souhlasím a jsem si vědom že v případě nerespektování pravidel může být inzerát smazán!

NOVÁČKOVÉ MOHOU ODESÍLAT SOUKROMÉ ZPRÁVY AŽ PO ODESLÁNÍ ALESPOŇ 3 (TŘÍ) PŘÍSPĚVKů!

Více o pravidlech bazaru: viewtopic.php?f=15&t=4657

Koupím Logo! 0BA7

Příspěvekod pezizka » ned bře 07, 2021 5:11 pm

Jestli někdo můžete postrádat tento kousek. Jde mi o základní jednotku 6ED1 052 1MD00 0BA7. Toto je 12/24 VDC, reléové výstupy. Nejsem si jist jestli existuje verze na pouze 24VDC, i ta přichází v úvahu. Verzi na 220VAC nechci. Může být klidně starší, s tím nemám problém. Případně vyměním za nové 0BA8 dle výběru. Díky 8-)
?
pezizka
 
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 24, 2014 7:23 pm


Re: Koupím Logo! 0BA7

Příspěvekod pezizka » stř bře 17, 2021 3:21 pm

Tak 0BA7 jsem již sehnal 8-) ale pokud by jste někdo mohli a chtěli postrádat základní jednotku 0BA8 v provedení 24 a nebo 12/24 VDC s reléovými výstupy, stačí bez displeje a nejlépe k němu rozšiřující modul 4xDI a 4xDO relé opět na stejné napětí tak se jich rád ujmu :P Taky bych měl zájem o různé rozšiřující moduly ještě k řadě 0BA7 :)
?
pezizka
 
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 24, 2014 7:23 pmZpět na Koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: CC [Bot] a 0 návštevníků

Reputation System ©'