Stránka 1 z 1

2500w Power Inverter, Stackable DC 24V to AC 230V

PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 7:29 pm
od mypower.cz
matej_bb ze zdejsiho fora mi onehda na skype poslal odkaz na ebay ohledne menice, ktery se da prifazovat k ostatnim menicum, respektive maji hodinovy signal, kterym se synchronizuji.

Neco jako toto

Output Power: 1 - 200KW :shock:
jestli to jde az takhle škálovat tak to je rekl bych dost husté!

Obrázek

Prijde mi to jako hodne zajimave reseni protoze kdyz mam modelovou situaci, ze postupne rozsiruju svuj domaci sobestacny system, muzu zvysit vykon AC proudu pouhym pridanim dalsiho stridace. Stridac, ktery tuto funkci nema znamena to, ze si clovek poridi stridace dva s tim ze jeden (ten novy) bude drahy, protoze umi vyssi vykon, tedy celkovy na ktery chceme rozsirit a zustane nam ale jeste ten puvodni s nizsim vykonem. Tohle škálovaní výkonu pridanim stridace mi prijde hodne prakticke a zajimave reseni.

Re: 2500w Power Inverter, Stackable DC 24V to AC 230V

PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 8:36 pm
od tomas
Technicky to není problém umí to také např. i měniče Studer a dokonce i vzájemné fázové posunutí a tedy i 3 fáze.
Ale jak koukám na to schéma, tak tady u toho musí mít každý měnič svůj akumulátor který je propojen jen - pólem. Je to tak?

Re: 2500w Power Inverter, Stackable DC 24V to AC 230V

PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2011 9:48 am
od matej
tomas píše:Ale jak koukám na to schéma, tak tady u toho musí mít každý měnič svůj akumulátor který je propojen jen - pólem. Je to tak?

Není:
If there are many powers (or batteries), must ensure that the negative terminal of powers (or batteries) must be reliably connected each other, and the positive terminal can be connected each other or not, but connected is better, as the picture 1.