Stránka 1 z 1

Závod solárních kol z Francie do Kazachstánu - český tým

PříspěvekNapsal: ned kvě 12, 2013 6:03 pm
od honzagalla
Ahoj všem,
už za měsíc vyrážíme s kamarádem Karlem Šebelou na závod solárních kol z Francie do Kzachstánu, který se jede expedičním charakterem a je dlouhý 7300 km. Více informací najdete na http://www.czech-solar-team.com

Už máme za sebou dvě solrání cesty na kolech, i když výrazně kratší. Letos pojedeme na tříkolkcáh české výroby značky AZUB a solární panely máme od Solartecu http://www.solartec.cz. Jsou vyráběny na zakázku přímo pro nás, a vlastně Solartecu pomáháme testovat některá řešení vč. použití tzv. reptile panelů, tedy těch. které jsou vyrobeny odřezků, které by se již nedaly použít, případně jsou opraveny a jejich vlastnosti vylepšeny díky laseru.

Celkově bychom na jedné tříkolce měli mít zhruba 550Wp, MPPT regulátor Genasun, baterie LiFePo z http://www.i4wifi.cz plus batrii z elektrophonu BionX. Dohromady celkem 1100Wh. Motor BionX http://www.azub.cz/inteligentni-elektrokolo-elektrosada-bionx/ a spoustu dalších heblat, abychom vás neustále mohli informovat o tom, jak nám to jede.

Budeme velmi rádi, když si nás přidáte mezi své oblíbené stránky na Facebooku http://www.facebook.com/CzechSolarTeam a případně se zaregistrujete k odběru novinek z našeho webu tady: http://czech-solar-team.com/cz/subscribe/

Děkujeme za podporu!

Za Czech Solar Team Honza Galla

Re: Závod solárních kol z Francie do Kazachstánu - český tým

PříspěvekNapsal: ned kvě 12, 2013 6:05 pm
od honzagalla
Obrázek

Re: Závod solárních kol z Francie do Kazachstánu - český tým

PříspěvekNapsal: pon kvě 13, 2013 6:46 am
od LIX
Vynikajuce, budem drzat palce nech sa dari a verit ze pridete do ciela ako prvy. Hlavne nech vam svieti slnko, aby ste sa moc nenaslapali.

Re: Závod solárních kol z Francie do Kazachstánu - český tým

PříspěvekNapsal: sob srp 10, 2013 8:02 pm
od luge