Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: čtv črc 29, 2021 7:17 pm


Jak být viditelný v oboru ostrovních FVE?

Novinky na MyPower.CZ, podpora, návrhy, nápady, náměty, stížnosti ...

Jak být viditelný v oboru ostrovních FVE?

Příspěvekod mypower.cz » sob bře 13, 2021 10:06 pm

Vážení příznivci fóra MyPower.CZ, dodavatelé, realizátoři FVE, projektanti, vývojáři, poskytovatelé servisu a služeb.

MyPower.CZ je již více než 10 let tradiční diskuzní fórum se specializací na oblast energetické soběstačnosti,tématiku ostrovních a hybridních fotovoltaických elektráren, automatizace, měření a souvisejících témat. Z tohoto důvodu přináší fórum nabídku reklamních služeb ve formě reklamních kampaní. Máte možnost oslovit návštěvníky tohoto fóra nabídkou vašich komerčních aktivit a přínést rozšíření energetické soběstačnosti mnoha dalším vašim zákazníkům.

Pro firmy, či jednotlivce, podnikající v oborech příbuzných s tematikou fóra je výhoda zejména v absolutním cílení reklamní kampaně na konkrétní skupinu uživatelů, kteří mimo jiné například vyhledají fórum při hledání na celosvětovém vyhledávači Google, tedy široké spektrum většinou technicky, či environmentálně zaměřených lidí z ČR i SR, avšak s podobnou oblastí zájmu.

Návštěvnost fóra

Dle Google Analytics dosahuje MyPower.CZ v současnosti 38 000 návštěv měsíčně. Z toho jsou vyjmuti boti, automatizovaný přístup a vyhledávače a je kalkulován pouze skutečný přístup fyzického člověka. Při této návštěvnosti je dosaženo 14 000 unikátních návštěv, tedy opakovaně se vracejících uživatelů. Průměrná doba čtení při jedné návštěvě je 7 minut. Typickým uživatelem fóra je dle Google Analytics osoba ve věku 25 a více let, v 75% případů muž.

Selection_033.png


Umístění kampaně

Prostor pro reklamní kampaň je o velikosti 950 x 100 pixelů. Místa pro kampaň jsou rozmístěna po celém fóru v různých jeho částech tak, aby kampaň neobtěžovala čtenáře, avšak zároveň byla v důležitých okamžicích na očích.
Obdobou je například roznos 14000 letáků po celé ČR i SR. Narozdíl od neadresného roznosu letáků bez cílení na oblast zájmu je zde cíleno na osoby se společným zájmem.

Kolik to stojí?

Zobrazování je možno upřednostnit pomocí priority. Systém je nastaven na 4 úrovně, kdy se obsah reklamní kampaně zobrazí 4 až 7 krát ze zhruba deseti následných zobrazení libovolným návštěvníkům serveru.

Varianty jsou následující:

1) 2 500,- bez DPH / 30 dnů s prioritou cca 4 z 10 zobrazení

2) 3 500,- bez DPH / 30 dnů s prioritou cca 5 z 10 zobrazení

3) 4 500,- bez DPH / 30 dnů s prioritou cca 6 z 10 zobrazení

4) 5 500,- bez DPH / 30 dnů s prioritou cca 7 z 10 zobrazení


Případová studie

Klient, vlastník firmy, která se zabývá instalací fotovoltaických elektráren na zakázku, zadal k návrhu 5 verzí reklamní kampaně. Tato byla navrhnuta za standardní cenu 1000,- pro rozměr 950 x 100 px.

Objednávka kampaně proběhla v době, kdy projekt MyPower.CZ vykazoval dle Google Analytics 37 000 návštěv, z toho 15 000 unikátních. Kampaň byla zobrazována s prioritou cca 4 z 10 zobrazení.

Výsledkem je více než 6 000 zobrazení denně, tedy za 30 dnů 180 000 zobrazení. Obsah reklamní kampaně zaujmul nejméně 10 uživatelů denně, kteří na tuto kampaň kliknuli a došlo tak k zobrazení www prezentace a internetového obchodu zadavatele kampaně.

Cena za zobrazení v tomto případě vychází v přepočtu na rozpočet kampaně na 1.3 haléře za zobrazení.

Obsah kampaně

Existuje možnost vlastního grafického zpracování, nebo zpracování na zakázku za cenu 1 000,- bez DPH za kampaň, nebo použití obvyklé šablony obsahující obrázek, výrazný nadpis, popisný text a tlačítko pro odkaz za cenu 250,- bez DPH za kampaň, což je velmi podobné automatickým kampaním z reklamních služeb Google.

V poslední výše zmíněné variantě je možnost použít více obrázků, nadpisů a popisných textů. Tyto se následně náhodně střídají. Vzniká tak velmi velká sada tematicky obdobných kombinací obsahu reklamní kampaně.

Změna v průběhu reklamní kampaně: 120,- bez DPH / změna.

K čemu je to dobré?

Kampaň je vhodná zejména pro akční nabídky, výprodeje, speciální akce či aktivity firmy, budování značky, nabídku služeb a produktů, nebo volných pracovních míst.

Kontakt: reklama@mypower.cz
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
mypower.cz
Site Admin
 
Příspěvky: 4767
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Zpět na MyPower.CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Reputation System ©'