Stránka 1 z 1

Axpert King - Wifi

PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2021 11:56 am
od fugas
Ahoj.
V návaznosti na zde vzniklé téma popisující problém s aplikací pro Bluetooth, jsem zkusil stáhnout aplikaci pro Wifi.Na cestě je totiž King s vestavěnou Wifi.Ovšem po stažení aplikace se ukázalo, že se mám kamsi registrovat a když to mírně přeženu, tak včetně informace o délce ohanbí.Tyhle věci nemám od přírody rád.
Používá to tu už někdo?Jde mi o to, jestli se to dá normálně používat v interní síti bez odesílání kamsi na server.Už jen to že je tam možnost dálkového nastavení se mi totiž moc nelíbí, když je to "venku" na netu.V takovém případě bych si asi vystačil s ovládacím panelem měniče, vytaženým do bytu.

Re: Axpert King - Wifi

PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2021 1:25 pm
od fugas
Takže vyřešeno.Aplikace k mání na goole play nebo jabko play, či jak se to jmenuje s tím nekomunikuje.Je k tomu aplikace sólová s absencí jakékoliv šikany ze strany gůglu.To znamená bez povolení k poloze, foťáku, kontaktům a bůhví kam ještě, kde taková aplikace nemá co dělat.Za mě super.

Re: Axpert King - Wifi

PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2021 2:34 pm
od fugas
Zdravím.
Tak aplikace dobrý.Jen je tu malý problém.Symbol panelu na displeji bliká, ale ze soláru nenabíjí.Ani nezobrazí šipky k logice nabíjení.Pouze měří napětí na panelech.Má prosím někdo podobnou zkušenost?Nic jsem k tomu nenašel.