Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: pát úno 03, 2023 5:45 pm


Přihlásit se

Zapomněl(a) jsem heslo
Znovu poslat aktivační e-mail
 

Proč se nemůžu přihlásit?

Přihlašuji se poprvé ...

Pokud jste se právě zaregistroval, pak se prosím ujistěte, že jste si přečetl informace přiložené v registračním emailu. Po registraci je potřeba jistá vaše aktivita, která je popsána v registračním emailu a která je nezbytná pro dokončení registrace, zejména tedy aktivaci vašeho nově registrovaného účtu.

Nejsem tu nový, přihlašení už fungovalo ...

Někdy bývá příčina také v použití Z a Y v uživatelském hesle. Obvykle bývá Z a Y prohozeno při přepnutí české a anglické klávesnice (QWERTY a QWERTZ). Zkuste si heslo cvičně vepsat do pole pro uživatelské jméno, ať vidíte co píšete, zdali heslo opravdu vaše PC a aktuální nastavení klávesnice píše tak, jak je potřeba. Pozor také na velká a malá písmena, diakritiku a podobné. Vyzkoušením hesla vepsáním do pole už.jména obvykle příčinu zjistíme. Dávejte si samozřejmě pozor kdo stojí ve vašem okolí, pokud se přihlašujete na nějakém veřejném místě. Heslo bude při jeho otestování vidět.

Registrovat

Pro přihlášení musíte být registrován. Registrace trvá jen pár vteřin a dává vám mnohem větší možnosti. Administrátor fóra též může dávat rozšířené pravomoci registrovaným uživatelům. Před registrací se ujistěte, že jste se obeznámili s našimi podmínkami pro použití a s dalšími pravidly a ujednáními. Také se ujistěte, že si přečtete jakákoliv pravidla, která se na fóru objeví.

Podmínky pro užívání | Ochrana soukromí


Registrovat

Reputation System ©'