DEYE SUN-12k 48V 3-fáz. hybrid

Hybridní elektrárny připojené do rozvodné sítě pro rodinné domy a bytové zástavby s možností plynulého řízení toku energie, popis, technické detaily, celkový výkon, fotografie.
jar2008
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 09, 2022 9:23 pm

DEYE SUN-12k 48V 3-fáz. hybrid

Příspěvek od jar2008 »

Má někdo prosím vás zkušenosti s tímto hybridním měničem DEYE SUN-12k 48V 3-fáz. popřípadě DEYE SUN-10k 48V 3-fáz. ???
Nikde jsem nenašel recenze na tyto měniče. Mám jednofázovou hybridní elektrárnu (kterou jsem zhotovil svépomocí) a potřebuji třífázovou. Důvodů proč tří fázovou je víc. Jeden z důvodů je, že potřebuji nabíjet elektromobil 11kW. Další důvod který brzy nastane je ten, že pořídím tepelné čerpadlo. Na střeše mám 22 panelů (280kWp) a 6ks baterie Pylontech 2000B. Baterie jsou hlavní důvod proč sháním měnič na 48V.
Díky za každou odpověď a radu.
FrantisekCa
Příspěvky: 108
Registrován: sob zář 10, 2022 5:20 pm

Re: DEYE SUN-12k 48V 3-fáz. hybrid

Příspěvek od FrantisekCa »

Neviem ako máte odsledovanu spotrebu, ale pri tých 6 kWp a uvažovať nad pripojením k tepelnemu čerpadlo?
Veď v zime je výroba mizivá.
Ja chcem 20 kWp na streche, a viem, že cez zimu mi to isto plne nepostačí ani keď sa budeme snažiť, nie to ešte uvažovať nad kúrením domu z FVE.
1f wallboxy sú na 7,2 kW.
Možno existuje aj možnosť viac kW, ale som to ešte nezistoval, no u tých inštalovaných 6kWp a batérie 15 kWh nechápem potrebu 11 kW wallboxu a ešte taký investíciu do meniče
jar2008
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 09, 2022 9:23 pm

Re: DEYE SUN-12k 48V 3-fáz. hybrid

Příspěvek od jar2008 »

Prosím vás.
Potřebuji reference o střídačích od DEYE.
Děkuji.

Cipis: Nahoře děkuješ za každou odpověď a radu a teď se ti to nelíbí ... Pravděpodobně sis spletl fórum, tady dostaneš odpověď i na to, na co se neptáš, protože tu děláme všechno sami a od svých slepých cest a blbostí se snažíme ostatní uchránit.
jar2008
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 09, 2022 9:23 pm

Re: DEYE SUN-12k 48V 3-fáz. hybrid

Příspěvek od jar2008 »

Ještě jsem zapoměl dodat, že pokud instaluji tento měnič od DeYe tak přidám dalších 6kWp v solárních panelech.
misif
Příspěvky: 32
Registrován: čtv říj 06, 2022 10:22 am

Re: DEYE SUN-12k 48V 3-fáz. hybrid

Příspěvek od misif »

Mám 10k variantu a chodí dobře, nebál bych se k němu připojit i víc než 12kWp panelů, má proudové omezení na vstupu, s tím, že si vezme maximum 13kW DC.
Pokud ale chceš využívat plných 11kW AC v nabíječce pro BEV, tak tam nemáš žádnou výkonovou rezervu, tažke buď musí nabíječka být "chytrá" a brát jenom zbytkový výkon / nebo musíš být přifázovaný k distributorovi / nebo musí jet nabíječka na nižší výkon, který tam "odhadem" nastavíš.
Poté co jsme pořídili BEV tak bych potřeboval, aby svítilo tak do půlnoci :-)
jar2008
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 09, 2022 9:23 pm

Re: DEYE SUN-12k 48V 3-fáz. hybrid

Příspěvek od jar2008 »

Díky za příspěvek.
Už jsem pořídil DEYE SUN-10k 48V.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek