i4wifi

Pochvaly, dobrá koupě, férový a rychlý přístup, tady rozhodně kupovat.
luge
Příspěvky: 751
Registrován: ned lis 13, 2011 5:52 pm
Bydliště: SK

i4wifi

Příspěvek od luge »

http://www.i4wifi.cz/ Mám len dobrú skúsennosť s týmto obchodom.Dodávka do 24 hodin aj SK,individuálne ceny,super komunikácia.
para007
Příspěvky: 53
Registrován: pát kvě 18, 2012 8:57 pm
Bydliště: Vsetín

Re: i4wifi

Příspěvek od para007 »

Ja stouto firmu jsem krajně nespokojen!!

1) sem tam kupoval vanoční darek,poslali mě to brzo ale ve firmě v expedici tam mají na balení zaměstnané blondyny,muj darek pro rodinu.Na balíku kde ine firmy před tisknou adresu tak tady použijí fakturu kde sy kdokoliv přečte co balík obsahuje a take i přimo ceny,to se mi zdá krajně neprofesialí hlavně při Vanočních darcích.
Tak misto překvapení jsem měl co vysvětlovat.manželce.prostě pruser

2)obědnane zboží byl GPS locator ,chci ho použít na elektrokolo GT104 a chtěl jsem ktem koupit i zdroj ktery je přimo dělaný k temuto výrobku podle nabidky je 36V akorat k mojemu kolu.požadovaný vyrobek přišel ale kluci z činy na něm napsali 12-24V tak nevím.
http://www.i4wifi.cz/instalacni-nabijec ... d2691.html

3)kdyš chcete stouto firmu se nějak poradit ,tak se Vám ozve sice přijemný hlas ale lautr k ničem. OnaVám není schopna nic poradit .a odkazala ně pokud se chci na něco zeptat tak jen přes email,tak nezjistite nic ,paní klidně by mohla prodavat rohlíky a nohla by uvolit misto pro teho člověka ,ktereho to baví a děla lepší jméno teto firmě.

Chtěl jsem u teto firmy koupit do mojí FV akumulatory ale určitě to z tehoto duvodu neudělám.
Uživatelský avatar
lwq
Příspěvky: 465
Registrován: úte dub 10, 2012 10:42 pm
Lokalita: Mělník
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8550
Kapacita baterie [kWh]: 32
Bydliště: MistyMountain

i4wifi

Příspěvek od lwq »

Mam jen negativni zkusenost... Jednu. Od te doby nakupuju jen v wifi.aspa.cz a parada ;-)
ace
Příspěvky: 98
Registrován: stř říj 26, 2011 10:55 pm

Re: i4wifi

Příspěvek od ace »

Já mám neutrální zkušenosti. Nakupoval jsem od nich wifi komponenty již někdy před skoro 10 lety, kdy ještě fungovali zvlášť jako i4shop a inwifi. Co se týče přístupu k zákazníkům nemívali úplně nejlepší jméno.
Osobně mi vadilo, že často je tam velký problém se dovolat, nepříliš výhodné podmínky/ceny pro příležitostné dealerské odběry, resp. hodně často se mi u nich stává, že když jak na potvoru něco potřebuji, tak nemají skladem (a ostatní dodavatelé přitom totéž mají...).
Ale zase nebylo to nic zásadního. Jinak sortiment OK, rozumné náklady na dopravu.
Uživatelský avatar
abrams
Příspěvky: 2774
Registrován: ned črc 17, 2011 12:19 pm
Lokalita: Brno
Bydliště: Brno

Re: i4wifi

Příspěvek od abrams »

Zdravím ,

a to já u nich kupoval jen LiFePO4 akumulátory - naprostá spokojenost :yes: . Rychlá vstřícná komunikace a super ceny . Baterkám se očividně věnují lídé , kteří tomu rozumí :idea: . Navíc , jsou přímímy dovozci LiFePO4 aku pro celou Evropu , tudíž lepší ceny u nás někdo jiný těžko nabídne ;) .

Elektronům zdar *cloud*
3,96kWp monokrystalů + 2x regl PCM60X + 24kWh LiFePO4 + 6kW HF sínus měnič , celé na 52V systému .
Chibi v textu vyhrazeny :D
Gmouse
Příspěvky: 97
Registrován: čtv zář 15, 2011 11:50 am

Re: i4wifi

Příspěvek od Gmouse »

V říjnu jsem poptával 8 kusů 100Ah LiFeYPO4 článků a naprostá tragedie. Obchodnice po mě pořád chtěla registraci, potom IČO s tím že mi registraci udělá a nakonec mi dala obyčejnou koncovou cenu. 8 kusů asi nespadá do kategorie vyššího odběru. Koupil jsem na www.eskutr.cz a to bylo jiné kafe. Stálo to méně a prvotní nabití udělali v ceně.