wattrouter

Home Assistant, Arduino, SDS, Raspberry, Linux, vzdálený dohled, automatizace, měření, opensource, closedsource, hotová řešení, DIY, stavebnice, komponenty, software, postupy, návody, schémata, rady, zkušenosti ...
sonyr
Příspěvky: 24
Registrován: pon srp 06, 2012 8:58 pm

wattrouter

Příspěvek od sonyr »

Zdravim..

Mohl by mi někdo zaslat sw na wattrouter cwx ssr? bohužel mi při dodání tohoto wattrouteru došlo zřejmě k záměně sw a mam sw pouze na wattrouter cwx bez ssr. Bohužel to neni stejný sw... Pokud někdo má zašlete mi ho prosím na sonyr@centrum.cz děkuji...

Jinak jaké máte zkušenosti s tímto zařízením? dneska se mi ho povedlo zapojit jenže ho nemohu rozchodit díky tomu sw... :(
Naposledy upravil(a) sonyr dne ned pro 09, 2012 7:07 pm, celkem upraveno 1 x.
luban1
Příspěvky: 17
Registrován: ned led 08, 2012 10:17 am

Re: wattrouter

Příspěvek od luban1 »

Jsem Ti chtěl poslat nejnovější verzi, ale ta Tvá emailová adresa se Seznamu nelíbí, tvrdí že neexistuje.Když se zaregistruješ na stránkách výrobce, získáš přístup do sekce Ke stažení.
sonyr
Příspěvky: 24
Registrován: pon srp 06, 2012 8:58 pm

Re: wattrouter

Příspěvek od sonyr »

Omlouvám se měl jsem tam špatnou adresu chybělo tam cz. bohužel na stránkách výrobce jsem registrovaný ale nemam přístup pro stažení... Když je ta nejnovější verze musí se přehrát i v relé?? Prosím žašli mi to ještě jednou. Děkuji...

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek