Prodám na čistý sinus LF měnič 8kW až 12kW

Archiv ukončených inzerátů
Zamčeno
kyocera
Příspěvky: 1197
Registrován: čtv led 15, 2015 1:37 pm
Reputace: 275

Prodám na čistý sinus LF měnič 8kW až 12kW

Příspěvek od kyocera »

Zdravím,
v minulosti jsem realizoval i LF měniče čistý sinus. Měl jsem i v plánu postavit LF měnič 230V
čistý sinus s výkonem 8 až 12kW se systémovým napětím 48V nebo 60V.
Proto jsem v minulosti nakoupil mat. na takový měnič s vyjímkou transformátoru.
Transformátor nemám, ale mám nový kvalitní orginální PCB s prokovenými otvory a popisem součástek o rozměru
32 x 16cm. Tento PCB je dostatečně dimenzovaný pro LF měnič 8 až 12kW čistý sinus. PCB je pro výkon mosfety pouzdro 247.Vybral jsem ty nejkvalitnější a nejdraží vyzkoušené součástky .Mám tedy nové japonské elyty s nízkým ESR na 100V pro tento PCB, tyto japonské elyty dnes zdražily a ještě je čekací doba
4 měsíce. Mám také nové vysoce kvalitní Mosfety ,pouzdro 247, vyrobené v USA z jedné výrobní serie od největší firmy na výkonové polovodiče v USA. I tyto tranzistory , které se v těchto LF měničích používají zdražily a čekací doba je 32 týdnů.Ale potřebné počty všech klíčových součástek mám.
Všechny klíčové součástky tedy mám , včetně kvalitní tlumivky a poradím, kde nechat navinout potřebný transformátor.Navinutí transformátoru v ČR je opakovaně vyzkoušené a osvědčené u jedné české profesionální firmy.
Ta česká firma udělá po navinutí potřebného toroidního trafa i bezpečnostní napětovou zkouškou 4kV.
PCB je pro THT montáž součástek. Není zde žádné SMD. Jedná se o PCB ,o odzkoušenou verzi LF měničů, které mnozí z Vás si doma v minulosti také vyrobili a používají.
Kdo si chce doma vyrobit LF měnič, měl by umět pájet a osazovat PCB součástkami. Také by měl mít technické znalosti,
být zručný a vyrobit si krabici a hlavně dodržovat všechny bezpečností předpisy aby sebe nebo jiné neohrozil na zdraví
úrazem el. proudu.
Tento výkonný LF měnič stavět nebudu z důvodu, že jsem si mnohem později uvědomil, že takový výkon v domácnosti nevyužiji.
Ale v zápalu nadšení už tyhle věci doma delší dobu mám. Nyní je nabízím. Včetně dalších drobných THT součástek
v sáčku.
Cena dohodou , za dobrou cenu a zájemce pošle SZ a v SZ uvede mejlový kontakt pro domluvu, nebo zaslání fotky. Pokud napíšete SZ dojde mně info do mejlu. A odpovím.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dotace NE, 6,9kWp ,reg.Harmonie Ver.1, 60A,aku 4kWh LTO,BMS Sokol 400E,řízení Leonardo, LF a HF měnič vlastní Ver.1 a Ver.2, LF Modrá trojka 3kVA,modul HIS,ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.1
Příprava instalace panel 18kWp,reg.Harmonie12kW Ver.4,měnič AC-DC-AC 1f PECKA 22kW,BMS Sokol 400E řízení Leonardo 360V, modul HIS, DC modul AFDD,modul chytré řízení,Aku 360V, ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.4
kyocera
Příspěvky: 1197
Registrován: čtv led 15, 2015 1:37 pm
Reputace: 275

Re: Prodám na čistý sinus LF měnič 8kW až 12kW

Příspěvek od kyocera »

Nový status - REZERVACE
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dotace NE, 6,9kWp ,reg.Harmonie Ver.1, 60A,aku 4kWh LTO,BMS Sokol 400E,řízení Leonardo, LF a HF měnič vlastní Ver.1 a Ver.2, LF Modrá trojka 3kVA,modul HIS,ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.1
Příprava instalace panel 18kWp,reg.Harmonie12kW Ver.4,měnič AC-DC-AC 1f PECKA 22kW,BMS Sokol 400E řízení Leonardo 360V, modul HIS, DC modul AFDD,modul chytré řízení,Aku 360V, ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.4
kyocera
Příspěvky: 1197
Registrován: čtv led 15, 2015 1:37 pm
Reputace: 275

Re: Prodám na čistý sinus LF měnič 8kW až 12kW

Příspěvek od kyocera »

Prodáno. Inzerát už není aktuální
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dotace NE, 6,9kWp ,reg.Harmonie Ver.1, 60A,aku 4kWh LTO,BMS Sokol 400E,řízení Leonardo, LF a HF měnič vlastní Ver.1 a Ver.2, LF Modrá trojka 3kVA,modul HIS,ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.1
Příprava instalace panel 18kWp,reg.Harmonie12kW Ver.4,měnič AC-DC-AC 1f PECKA 22kW,BMS Sokol 400E řízení Leonardo 360V, modul HIS, DC modul AFDD,modul chytré řízení,Aku 360V, ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.4

Zamčeno