NATO uvažuje o tancích poháněných sluncem

Novinky, zajímavosti, věda a technika v oblasti solární energie.
qq357
Příspěvky: 57
Registrován: pát bře 15, 2013 7:12 pm
Reputace: 8

Re: NATO uvažuje o tancích poháněných sluncem

Příspěvek od qq357 »

Marko250-ano,ale nakoupený za Bitcoiny,aby to sem dobře zapadlo
technické zázemí pro chov bizona amerického,podporované ostrovní FVE
JirkaK
Příspěvky: 116
Registrován: čtv zář 27, 2012 1:38 pm
Reputace: 1

Re: NATO uvažuje o tancích poháněných sluncem

Příspěvek od JirkaK »

Já bych souhlasil s Jahodovákem (klidně by mohl ty své myšlenky i ještě trochu rozvést :) ). Jinak jsem určitě pro solární tanky - sice to bude spousta vyhozených peněz, ale aspoň s tím nepůjde zabít moc lidí. Jak tady padla omluva vojenství (nebo případně rovnou válek) coby urychlovače vývoje technologií - no to je jistě pravda, ale je to pořád jen omlouvání. Neznamená to, že by to nešlo i jinak a lépe a řekl bych, že v celkovém součtu to rozhodně není pro zúčastněné žádná výhra, právě naopak.
Uživatelský avatar
vlkazajac
R.I.P.
Příspěvky: 3481
Registrován: úte čer 11, 2013 10:40 pm
Reputace: 527

Re: NATO uvažuje o tancích poháněných sluncem

Příspěvek od vlkazajac »

qq357 píše:To je taková blbost,že se divím,že žádný bulvár ani TV toto necituje.Vždyť levicová Evropa se všema neomaxistama a rusofilama by zažívala permanentní orgasmus.Zdroj falešná doména?A pak se zeptám kdo z NATO potřebuje dělat blbce?Vidím tam budovu vládní agentury v Petersburgu,nebo Kaliningradu.
Blbosť to je a že to ani bulvár nekomentuje, je podľa pravidiel majoritnej propagandy.
Zdrojová doména nie je falošná, je na ňu v článku jasne odkazované a nájdeš tam prepis prejavu :

https://www.nato.int/cps/en/natohq/opin ... dLocale=en

" ...Allied militaries are already stepping up to reduce greenhouse gas emissions and increase renewable energies.
Using biofuels to power fighter jets.
Integrating solar panels into soldiers’ combat gear.
And planting trees on military bases to offset carbon emissions.
..........
My ambition for the NATO summit this year is a clear political commitment to plan for reductions in military emissions,
contributing to the goal of net zero. ..."

Ty asi v živote nenavštíviš Peterburg ani Kaliningrad, ani divadlo s ruskými klasikmi, ani nevezmeš do rúk Dostojevského či Solženicina. Tebe stačia internetové sračky ospevujúce Ameriku, si spokojný, že máme na krku sľučku NATO.

Neurazilo by ma, keby ma niekto nazval rusofilom. Význam toho slova je vysoko pozitívny a ja nie som toho bohužiaľ hodný.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Mimochodom, keď je reč o tankoch, TV Spectrum odvysielala "dokument" ( čuduj sa svete, americký ) o tom, že Nemecko napadlo Sojuz práve zo strachu, že to urobia Rusi prví. Mali mať v čase najväčšej hrozby 48 000 tankov, zatiaľ čo ohrozené Nemecko len 7 000. Takto sa vyplachuje !
750 Wp, LS3024B, 18650 - 198P8S 30,4 V, Multiplus C 800 nonstop / všetky slabé spotrebiče
1950 Wp, 2 x LS3024B, VS2024N, olovo - 330 Ah / 24 V, Carspa 3000 sin deň / silné spotrebiče a ohrev TUV
5995 kWh za meničmi za posledné 2 roky.
Uživatelský avatar
vlkazajac
R.I.P.
Příspěvky: 3481
Registrován: úte čer 11, 2013 10:40 pm
Reputace: 527

Re: NATO uvažuje o tancích poháněných sluncem

Příspěvek od vlkazajac »

qq357 sa cíti dotknutý mojim predchádzajúcim príspevkom. Obviňuje ma z osobného napadania.

Tvoj komentár k téme bol výrazne OT, keď si sem zavliekol politizovanie a jednostranný "pro NATO" postoj, doplnený o nezmyselné imaginácie o Petersburgu a Kaliningrade. Že nejde o falošnú doménu, som Ti ukázal linkom, to by si mohol minimálne akceptovať a nevybavovať sa so mnou na pozadí fóra. Nie je tu HydePark, kde sa každý chce a môže vykričať, otočiť sa a ísť domov. Ak niečo napíšeš, môžeš čakať odozvu.

Tak mi prosím vecne a neosobne odpovedz na moju otázku, plynúcu z prejavu nášho vrchného veliteľa :
"...jak může NATO přispět k dosažení čisté nuly..."
750 Wp, LS3024B, 18650 - 198P8S 30,4 V, Multiplus C 800 nonstop / všetky slabé spotrebiče
1950 Wp, 2 x LS3024B, VS2024N, olovo - 330 Ah / 24 V, Carspa 3000 sin deň / silné spotrebiče a ohrev TUV
5995 kWh za meničmi za posledné 2 roky.
Uživatelský avatar
vlkazajac
R.I.P.
Příspěvky: 3481
Registrován: úte čer 11, 2013 10:40 pm
Reputace: 527

Re: NATO uvažuje o tancích poháněných sluncem

Příspěvek od vlkazajac »

Aby som nezabudol, kým skončí dovolená :

"You received a point from the sender of this message.
Points: -1
Comment: Dovolená,pak napíšu.Zatím okopávají kotníky někomu doma.Čau tankysto
Click here to view the post."

Ako je vidieť, na horkú slinu sa čas vždy nájde, budem žiť teraz v napätí, čo sa dozviem od politruka ( teraz nepekne oplácam "nálepkovanie" ).
750 Wp, LS3024B, 18650 - 198P8S 30,4 V, Multiplus C 800 nonstop / všetky slabé spotrebiče
1950 Wp, 2 x LS3024B, VS2024N, olovo - 330 Ah / 24 V, Carspa 3000 sin deň / silné spotrebiče a ohrev TUV
5995 kWh za meničmi za posledné 2 roky.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: NATO uvažuje o tancích poháněných sluncem

Příspěvek od mypower.cz »

vlkazajac píše:Comment: Dovolená,pak napíšu.Zatím okopávají kotníky někomu doma.Čau tankysto
Jak může být důchodce na dovolené, tomu nerozumím, když je na dovolené prakticky furt, ale zapšklej je celkem dostatečně tenhle uživatel qq357 jak tak sleduju. Takový druhý Ernest.

Navrhuji nekrmit. Jinak se tu zbytečně dohádáte a nic nevyřešíte.

Pozitivnímu myšlení zdar! :))
Uživatelský avatar
vlkazajac
R.I.P.
Příspěvky: 3481
Registrován: úte čer 11, 2013 10:40 pm
Reputace: 527

Re: NATO uvažuje o tancích poháněných sluncem

Příspěvek od vlkazajac »

A jéje. Nekŕmim a krv tečie ..... Už tretí raz.
750 Wp, LS3024B, 18650 - 198P8S 30,4 V, Multiplus C 800 nonstop / všetky slabé spotrebiče
1950 Wp, 2 x LS3024B, VS2024N, olovo - 330 Ah / 24 V, Carspa 3000 sin deň / silné spotrebiče a ohrev TUV
5995 kWh za meničmi za posledné 2 roky.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: NATO uvažuje o tancích poháněných sluncem

Příspěvek od mypower.cz »

Když jsme u te armády, tak US army právě dělá cvičení ve všech 17ti časových pásmech.

https://twitter.com/USNavyCNO/status/14 ... 2589494275

"Large Scale Exercise 2021 begins today! #LSE2021 demonstrates our ability to employ precise, lethal, & overwhelming force globally across @USFleetForces, @USPacificFleet & @USNavyEurope with @US2ndFleet, @US3rdFleet, #US6thFleet, @US7thFleet, #US10thfleet & in 17 time zones!"

Daňový poplatník jistě sténá v orgasmu blahem, jak tyhle zelený mozky musel podpořit, aniž by měl na výběr a zelený mozky v orgasmu sténají blahem, jak si mohou hrát se svými válečnými a extrémně drahými hračkami.

Zajímavý by bylo vyčíslit částku na tyhle manévry a co by se za to vše dalo rozumnějšího zafinancovat.

No co si budeme povídat. Já jsem ale, přiznávám, zaujatý anti army člověk, neb vím, že případné spory se dají vždy řešit jinak, než extrémním plýtváním zdrojů, navíc nedobrovolně ukradnutých ze zdrojů daňového poplatníka. Jsem si tím víc než jist. Jsem si také jist, že daňový poplatník by tyhle zdroje v drtivé většině případů využil mnohem efektivněji a společensky mnohem prospěšněji.

Tak se mi pak nedivte za mé antiarmy názory :))

PS: co se týče výše uvedených příspěvků, tak konstatuji, že "problem solved".
jahodovák
Příspěvky: 1913
Registrován: ned dub 02, 2017 3:45 pm
Reputace: 216
Lokalita: podhůří Orlických hor
Výkon panelů [Wp]: 7500
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: NATO uvažuje o tancích poháněných sluncem

Příspěvek od jahodovák »

Tak jsem se docela zasmál,že nemůžu mít dovolenou,pravda,někdy bych si ale radši šel do bývalé práce odpočinout...a tak mě najednou jen tak blesklo hlavou,zda nedošlo k maličkému překouknutí,pokud by místo solární bylo skalární,bylo by to o něčem úplně jiném..jinak též nemám rád armádu,ale v některých případech to ale jinak nejde,situaci co je tady ted v současné době jinak vyřešit nepůjde...z těch manévrů,pokud je pravda co se říká,bude dost velké překvapení,snad to tak bude,máme se na to překvapení připravit a nemíchat se do toho,tož tak,samozřejmě pokud to zas není konspirace,jinak nevím jak kdo ale pokud se podíváte co vyvádí naše vláda,tak nemám slov,pozorně se dívejte a pamatujte si to....
7,5kWp-
aexpert max 8 kw,power jack 10 kw a cca 45kW LIFE A LION
PavelR
Příspěvky: 3104
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Reputace: 220
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: NATO uvažuje o tancích poháněných sluncem

Příspěvek od PavelR »

jahodovák píše:Tak jsem se docela zasmál,že nemůžu mít dovolenou,pravda,někdy bych si ale radši šel do bývalé práce odpočinout...a tak mě najednou jen tak blesklo hlavou,zda nedošlo k maličkému překouknutí,pokud by místo solární bylo skalární,bylo by to o něčem úplně jiném..jinak též nemám rád armádu,ale v některých případech to ale jinak nejde,situaci co je tady ted v současné době jinak vyřešit nepůjde...z těch manévrů,pokud je pravda co se říká,bude dost velké překvapení,snad to tak bude,máme se na to překvapení připravit a nemíchat se do toho,tož tak,samozřejmě pokud to zas není konspirace,jinak nevím jak kdo ale pokud se podíváte co vyvádí naše vláda,tak nemám slov,pozorně se dívejte a pamatujte si to....
fakt vážně prosím.... řekní nám všem to tajmenství a překvapení co nás čeká? Proč vlatně chodíš kolem toho oklikou na nenapíšeš to rovnou?
bude válka? nebo spadne meteor? samozřejmě že ano. jen kdy.
jahodovák
Příspěvky: 1913
Registrován: ned dub 02, 2017 3:45 pm
Reputace: 216
Lokalita: podhůří Orlických hor
Výkon panelů [Wp]: 7500
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: NATO uvažuje o tancích poháněných sluncem

Příspěvek od jahodovák »

Vzhledem k tomu,že čerpám z informací na netu,pravděpodobně na konspiračních webech,tak radši nic konkrétního psát nebudu aby to někdo nebral jako poplašnou zprávu,ale každý si to může dohledat sám.Jinak válka stále probíhá,ale ne zbraněna ale informační,masivně podporovaná pomocí psychologie a zastrašování,vyděšený člověk potom dělá věci,které by nikdy nedělal...otevřete oči a rozhlédněte se kolem a hlavně věřte sobě,nikdo jiný to s váma nemůže myslet lépe....pokud chcete vidět víc,zkuste sledovat komu to vynáší nejvíce a kdo na to doplatí nejvíc...
7,5kWp-
aexpert max 8 kw,power jack 10 kw a cca 45kW LIFE A LION

Odpovědět