Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: ned úno 28, 2021 6:49 am

Realizace DC/AC rozvaděče ostrovního systému.

Hledáte schopného elektrotechnika, programátora, návrháře projektů, montéra, realizátora vašeho projektu nebo někoho jiného? Máte volná pracovní místa, hledáte lidi.

Realizace DC/AC rozvaděče ostrovního systému.

Příspěvekod Ivo12s » úte úno 16, 2021 9:24 am

Zdravím,
Ivo12s píše:2. DC/AC rozvaděč. Taky dle vašich názorů a hodně čtení a Googlení i na fóru jsem došel k názoru, že si nechám postavit kvalitní a hlavně novou situaci reflektující rozvaděč.
Takhle nějak navrhnout asi samostatné bloky uvnitř bedny/skříně? Jestli je tu někdo, kdo by měl zájem o takovouto formu zakázky, ozvěte se mi asi na SZ :comp: . Díky!

Jedná se o rozvaděč z diskusního vlákna viewtopic.php?f=3&t=6829&start=20#p142849
Obsahem propojení 16 panelů, dále na 48V/DC baterie, měnič, AC rozvody, bleskojistky, odpojovače, pojistky, atd... myslím, že to bude chtít navrhnout celé znovu.

Ozvěte se mi na SZ :write: :comp: . Díky !
Ivo12s

Re: Realizace DC/AC rozvaděče ostrovního systému.

Příspěvekod Dagus » úte úno 16, 2021 5:32 pm

Tak hlavně to chce projekt a pak teprve realizace.
Dagus

Re: Realizace DC/AC rozvaděče ostrovního systému.

Příspěvekod Ivo12s » stř úno 17, 2021 1:21 am

Dagus píše:Tak hlavně to chce projekt a pak teprve realizace.

No jasně :yes: . Propojit baterie, měnič a panely není zase taková věda. Ale už tu zkušenost mám, že věda se z toho stane když začnu přemýšlet o měření, vytěžování BMS, ochraně jednotlivých částí... Ten rozvaděč, co tam mám teď, tam jsem si navrhoval vše sám a profi firma mi pak upravila návrh a realizovala. Domníval jsem se, že pro někoho se zkušeností to může být zajímavá zakázka... ;). Teď už přece jen je to větší systém.
Ivo12s

Zpět na Hledám(e) lidi