Axpert King - Wifi

Měniče Axpert
Odpovědět
Uživatelský avatar
fugas
Příspěvky: 2127
Registrován: sob pro 21, 2013 6:58 pm
Reputace: 368

Axpert King - Wifi

Příspěvek od fugas »

Ahoj.
V návaznosti na zde vzniklé téma popisující problém s aplikací pro Bluetooth, jsem zkusil stáhnout aplikaci pro Wifi.Na cestě je totiž King s vestavěnou Wifi.Ovšem po stažení aplikace se ukázalo, že se mám kamsi registrovat a když to mírně přeženu, tak včetně informace o délce ohanbí.Tyhle věci nemám od přírody rád.
Používá to tu už někdo?Jde mi o to, jestli se to dá normálně používat v interní síti bez odesílání kamsi na server.Už jen to že je tam možnost dálkového nastavení se mi totiž moc nelíbí, když je to "venku" na netu.V takovém případě bych si asi vystačil s ovládacím panelem měniče, vytaženým do bytu.
Isolar 5kW (Axpert klon), LiFePo4 202Ah Lishen 18s.Nyní v přestavbě P106 Electric z projektu LiFePo4 na LiIon 100Ah.
Uživatelský avatar
fugas
Příspěvky: 2127
Registrován: sob pro 21, 2013 6:58 pm
Reputace: 368

Re: Axpert King - Wifi

Příspěvek od fugas »

Takže vyřešeno.Aplikace k mání na goole play nebo jabko play, či jak se to jmenuje s tím nekomunikuje.Je k tomu aplikace sólová s absencí jakékoliv šikany ze strany gůglu.To znamená bez povolení k poloze, foťáku, kontaktům a bůhví kam ještě, kde taková aplikace nemá co dělat.Za mě super.
Přílohy
Screenshot_20210218-132151.png
Isolar 5kW (Axpert klon), LiFePo4 202Ah Lishen 18s.Nyní v přestavbě P106 Electric z projektu LiFePo4 na LiIon 100Ah.
Uživatelský avatar
fugas
Příspěvky: 2127
Registrován: sob pro 21, 2013 6:58 pm
Reputace: 368

Re: Axpert King - Wifi

Příspěvek od fugas »

Zdravím.
Tak aplikace dobrý.Jen je tu malý problém.Symbol panelu na displeji bliká, ale ze soláru nenabíjí.Ani nezobrazí šipky k logice nabíjení.Pouze měří napětí na panelech.Má prosím někdo podobnou zkušenost?Nic jsem k tomu nenašel.
Isolar 5kW (Axpert klon), LiFePo4 202Ah Lishen 18s.Nyní v přestavbě P106 Electric z projektu LiFePo4 na LiIon 100Ah.
Uživatelský avatar
fotomartin
Příspěvky: 2
Registrován: sob zář 10, 2022 3:14 pm
Reputace: 0

Re: Axpert King - Wifi

Příspěvek od fotomartin »

Ahoj ,mohl bys mi prosím ríct kde sezenu tu aplikaci .
Pawel
Příspěvky: 807
Registrován: stř říj 02, 2013 8:57 am
Reputace: 48

Re: Axpert King - Wifi

Příspěvek od Pawel »

Uživatelský avatar
fotomartin
Příspěvky: 2
Registrován: sob zář 10, 2022 3:14 pm
Reputace: 0

Re: Axpert King - Wifi

Příspěvek od fotomartin »

dekuji juknu na to

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek