Servisní podpora firmy MPP SOLAR

Měniče stejnosměrného proudu na střídavý proud, porovnání účinnosti, ztráty, optimalizace použití měničů, střídače v UPS - záložní zdroje.
Uživatelský avatar
kybos
Příspěvky: 2707
Registrován: sob zář 08, 2012 10:40 pm
Lokalita: Šternberk
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 15000
Kapacita baterie [kWh]: 40
Bydliště: v údolí mezi kopci

Re: Servisní podpora firmy MPP SOLAR

Příspěvek od kybos »

S mým jazykovým vybavením by je asi brzo přešla trpělivost. Možná bych to zkusil, kdyby někdo z nich mluvil zvolna čistou angličtinou. Jednou jsem to s nima zkoušel po telefonu, ale měl jsem asi smůlu na rychle hovořícího mluvčího se silně čínským přízvukem a unikal mi smysl vět a tak mi to po několika větách položili. Hlavně jsem z toho hovoru měl pocit, že nechtějí rozumět, když zjistili, o co se jedná.
15 kWp JJZ + 3x Tristar MPPT60 + Victron 150/100 + 48V LiFePO 850 Ah + UPS 8kW (MPP-Solar 8048 LC) + 4 x nabíječka 1,2 kW (DELTA) Start: 2012
Vitek
Příspěvky: 1917
Registrován: pát bře 15, 2019 7:44 am

Re: Servisní podpora firmy MPP SOLAR

Příspěvek od Vitek »

kybos píše:S mým jazykovým vybavením by je asi brzo přešla trpělivost. Možná bych to zkusil, kdyby někdo z nich mluvil zvolna čistou angličtinou. Jednou jsem to s nima zkoušel po telefonu, ale měl jsem asi smůlu na rychle hovořícího mluvčího se silně čínským přízvukem a unikal mi smysl vět a tak mi to po několika větách položili. Hlavně jsem z toho hovoru měl pocit, že nechtějí rozumět, když zjistili, o co se jedná.
Já tedy nevím o co jde resp pokud něco reklamuješ ale na proběhlou reklamaci jednoho fanga, při jarním nákupu nedám dopustit do 5 dnů od toho vyřízení byl nový fang doma...

je možné že někdo má takové a jiný makové zkušenosti, škoda že kýžený problém nebo poptávku nejak zde nevidím... pokud se jedná o 4 dolary asi i činanum to nedává ekonomický smysl.

Tak než teda v tvém případě řešit tyto věci tak je možná lepší říct OK, přístě to bude lepší a nebo si kup Victron s plnou servisní podporou nevím co na to říct ale jen hanit, nebo brečet to na foru dělat mužeš, nicmeně bohužel zde ti moc lidí nepomůže. tož kdybys potřeboval pomoct napiš mi SZ a ja je mužu zkusit za tebe zkontaktovat.
Uživatelský avatar
kybos
Příspěvky: 2707
Registrován: sob zář 08, 2012 10:40 pm
Lokalita: Šternberk
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 15000
Kapacita baterie [kWh]: 40
Bydliště: v údolí mezi kopci

Re: Servisní podpora firmy MPP SOLAR

Příspěvek od kybos »

Potřebuji koupit dvě náhradní řídicí desky do PIP8048LC. Již mi potvrdili cenu 90 USD za jednu. Nejsem ale schopen z nich vyrazit fakturu nebo alespoň platební údaje. V minulosti, když jsem dělal objednávky v hodnotě kolem 500 USD, šlo to rychleji, do týdne po objednávce mi zaslali přednastavený link na platbu prostřednictvím paypal a šlo to hladce. Teď nemám ani potvrzenou objednávku, ani fakturu ani variabilní symbol. O reklamaci nejde, je to již pozáruční záležitost. V záruce nebyli ochotni provést ani první opravu střídače, která spadala do záruční doby. Na jaře pro jistotu tento model stáhli z nabídky a tak nevím, zda se k náhradním dílům ještě dostanu. Z toho důvodu by asi nepomohlo ani to, kdybych těch desek objednal celý kontejner.
15 kWp JJZ + 3x Tristar MPPT60 + Victron 150/100 + 48V LiFePO 850 Ah + UPS 8kW (MPP-Solar 8048 LC) + 4 x nabíječka 1,2 kW (DELTA) Start: 2012
Uživatelský avatar
kybos
Příspěvky: 2707
Registrován: sob zář 08, 2012 10:40 pm
Lokalita: Šternberk
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 15000
Kapacita baterie [kWh]: 40
Bydliště: v údolí mezi kopci

Re: Servisní podpora firmy MPP SOLAR

Příspěvek od kybos »

Dnes, po třetí urgenci, dorazila konečně faktura a platební údaje. Obratem jsem to zaplatil a teď už jen zbývá trpělivě čekat, než (jestli) přijde zboží.
15 kWp JJZ + 3x Tristar MPPT60 + Victron 150/100 + 48V LiFePO 850 Ah + UPS 8kW (MPP-Solar 8048 LC) + 4 x nabíječka 1,2 kW (DELTA) Start: 2012
Uživatelský avatar
padre
Příspěvky: 70
Registrován: pát říj 03, 2014 9:11 pm
Bydliště: SM

Re: Servisní podpora firmy MPP SOLAR

Příspěvek od padre »

kybos píše:Dnes, po třetí urgenci, dorazila konečně faktura a platební údaje. Obratem jsem to zaplatil a teď už jen zbývá trpělivě čekat, než (jestli) přijde zboží.
Ještě pak pokud se nebude nic dít, tak za 2-3 dny doporučuji poslat email se skenem platby a dotazem kdy bude zboží odesláno. Měli by ti dát tracking numb.
FV ohřev vody -> 2040Wp + Arduino střídač Siton 210 + 2x topná vložka 2kW s prioritou
12x Suntech 295Wp (3540Wp) JV + 12x Suntech 300Wp (3600Wp) SZ; PIP5048MK; Aku. 52V 100Ah (16s EvBattery) + 140Ah (16s24p 32700); DiyBMS_v4
Tom http://tnweb.tode.cz ... http://46.174.61.40/emoncms/eemon/fotovolt
Vitek
Příspěvky: 1917
Registrován: pát bře 15, 2019 7:44 am

Re: Servisní podpora firmy MPP SOLAR

Příspěvek od Vitek »

Dnes nezavisle na tom co se kodlovi děje mi píše hittey, že nám přeje pěkný nový rok a že se bude těšit na další spolupráci.. a na budoucí objednávky...
tak nevím asi jsi nebyl dost dobrý ( 90 USD)
Uživatelský avatar
kybos
Příspěvky: 2707
Registrován: sob zář 08, 2012 10:40 pm
Lokalita: Šternberk
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 15000
Kapacita baterie [kWh]: 40
Bydliště: v údolí mezi kopci

Re: Servisní podpora firmy MPP SOLAR

Příspěvek od kybos »

Když Ti teprve dnes přejí pěkný nový rok, tak to mají asi ještě větší zpoždění než u mne. :)
15 kWp JJZ + 3x Tristar MPPT60 + Victron 150/100 + 48V LiFePO 850 Ah + UPS 8kW (MPP-Solar 8048 LC) + 4 x nabíječka 1,2 kW (DELTA) Start: 2012
Vitek
Příspěvky: 1917
Registrován: pát bře 15, 2019 7:44 am

Re: Servisní podpora firmy MPP SOLAR

Příspěvek od Vitek »

kybos píše:Když Ti teprve dnes přejí pěkný nový rok, tak to mají asi ještě větší zpoždění než u mne. :)
no rok 2021 samozřejmě :-) jenže já fangpusuna vyreklamoval i s doručením do 7 dnů... 2 dny komunikace a za 5 dalších dní to bylo doma

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek