Jak řešit urážky a agresi

Nezařaditelné
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Jak řešit urážky a agresi

Příspěvek od mypower.cz »

vlkazajac píše:to admin :
Ja som tvojmu predošlému vstupu úplne porozumel. Napriek tomu sa mi dostalo už ďalšej urážky v reči cudzieho kmeňa, keď sa už Ricardo nevie vykoktať ako mu zobák narástol. Nevidím dôvod nechať sa urážať akýmikoľvek hanlivými menami alebo prívlastkami. Už to tu bolo niekoľkokrát a neozvať sa by bolo chybou. Komu to prospěje, co ?
Nechci to tu rozpitvavat ale neustale prehazovani si zezla v podobe on na me, tak ja na neho stejnym nebo o neco vetsim kalibrem a on zase zpet na me jeste vetsim je jeste vice k nicemu. Pripomina mi to deti na piskovisti, ale z toho jsme uz asi vsichni tady vyrostli myslim. Tohle je smer mimo diskuzi a vyrikat si to jinde. Myslim si ze byt nad veci a nenechat se je umeni, ktere by se mel kazdy naucit, chce-li diskutovat jako clovek skutecne nad veci. Tim bych toto uzavrel a jsem rad ze diskuze bude pokracovat zase tak nejak normalne. Diky.

Admin edit: téma odděleno od tématu Budoucnost solárů: oboustranné panely sledující slunce. Myslím že už to tam fakt je offtopic a pokud se chce řešit téma urážek a agrese a nejlepších reakcí na takové jevy, tak zkusme to mimo původní téma.
Uživatelský avatar
vlkazajac
R.I.P.
Příspěvky: 3481
Registrován: úte čer 11, 2013 10:40 pm

Re: Jak řešit urážky a agresi

Příspěvek od vlkazajac »

mypower.cz píše:
vlkazajac píše:to admin :
Ja som tvojmu predošlému vstupu úplne porozumel. Napriek tomu sa mi dostalo už ďalšej urážky v reči cudzieho kmeňa, keď sa už Ricardo nevie vykoktať ako mu zobák narástol. Nevidím dôvod nechať sa urážať akýmikoľvek hanlivými menami alebo prívlastkami. Už to tu bolo niekoľkokrát a neozvať sa by bolo chybou. Komu to prospěje, co ?
Nechci to tu rozpitvavat ale neustale prehazovani si zezla v podobe on na me, tak ja na neho stejnym nebo o neco vetsim kalibrem a on zase zpet na me jeste vetsim je jeste vice k nicemu. Pripomina mi to deti na piskovisti, ale z toho jsme uz asi vsichni tady vyrostli myslim. Tohle je smer mimo diskuzi a vyrikat si to jinde. Myslim si ze byt nad veci a nenechat se je umeni, ktere by se mel kazdy naucit, chce-li diskutovat jako clovek skutecne nad veci. Tim bych toto uzavrel a jsem rad ze diskuze bude pokracovat zase tak nejak normalne. Diky.
Admin, nepochybne si pri Tvojom povolaní dobrý analytik a tak ešte raz Ťa upriamim na smyčku, kde sa o 11:38 ústredná téma zvrtla na vedľajšiu s invektívami a mala sa skončiť Tvojim zmierlivým vstupom. Neskončila sa, Ricardo to vystupňoval do otvorenej nadávky a neodpovedal na otázku, dôležitú pre vecnú diskusiu. Že si urobil z Teba prču, prijmeš možno s nadhľadom, ja tú priamu urážku nie. Je na Tebe, ako bude fórum vyzerať dnes aj v budúcnosti - možno budeš prepisovať :
"Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „Fórum | MyPower.CZ“, nebo platné mezinárodní právo."
Žiadne prehadzovanie žezla, máš tu nárast agresivity a porušovanie Tvojich pravidiel.
750 Wp, LS3024B, 18650 - 198P8S 30,4 V, Multiplus C 800 nonstop / všetky slabé spotrebiče
1950 Wp, 2 x LS3024B, VS2024N, olovo - 330 Ah / 24 V, Carspa 3000 sin deň / silné spotrebiče a ohrev TUV
5995 kWh za meničmi za posledné 2 roky.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Jak řešit urážky a agresi

Příspěvek od mypower.cz »

Tak pokud je smyslem se nechat urazit a hned oplatit tak ja si to nemyslim. Tohle bordeli diskuze. Naucme se to prosim. Pokud uz nekdo urazi, ignorujme ho. To je nejlepsi postup. V opacnem pripade rozvirujeme agresi a diskuze stoji za*ovno. Je to tezke pochopit? Myslim ze ne. Zpet k tematu. Diky za pochopeni.
Uživatelský avatar
vlkazajac
R.I.P.
Příspěvky: 3481
Registrován: úte čer 11, 2013 10:40 pm

Re: Jak řešit urážky a agresi

Příspěvek od vlkazajac »

Asi si mi nerozumel. Diskusia stojí za hovno, keď sú v nej otvorené urážky a agresia. Napomeň ma, čo ja komu oplácam ? V tom ja zmysel nevidím, nepodsúvaj mi to prosím !
750 Wp, LS3024B, 18650 - 198P8S 30,4 V, Multiplus C 800 nonstop / všetky slabé spotrebiče
1950 Wp, 2 x LS3024B, VS2024N, olovo - 330 Ah / 24 V, Carspa 3000 sin deň / silné spotrebiče a ohrev TUV
5995 kWh za meničmi za posledné 2 roky.
Plazivec
Příspěvky: 458
Registrován: čtv kvě 07, 2020 2:35 am

Re: Jak řešit urážky a agresi

Příspěvek od Plazivec »

Já tady nejsem dlouho a moc se mi líbí, jaká je tu atmosféra. Tady ale musím dát za pravdu vlkazajaci. Nechápu, proč napomenutí není směrováno porušovateli ba naopak, poučován tady je napadený a bránící se člověk. Pokud budeme reagovat na agresi ignorací, dáváme tím najevo porušovateli dobrých mravů, že nebude nijak potrestán, dokonce ani napomenut. Dle mého názoru každý příspěvek, kde se objeví jakékoli negativní osobní označení, by měl být adminem editován ve smyslu upozornění. Čekat, až se situace vyhrotí a poučovat napadeného, aby si to nechal líbit, mi nepřipadá fér. Je jasné, že se může stát, že se to odehraje mimo hledáček admina, to ale není tento případ.
7,5 kWp
--východ == 2,25 kWp == Epever Tracer 5415AN
--Jih ===== 3,00 kWp == Epever Tracer 8420AN
--Západ == 2,25 kWp == Epever Tracer 5415AN
2x Axpert king1 Parallel
3x150ah Lion
vla
Příspěvky: 1188
Registrován: čtv bře 12, 2015 10:18 pm
Lokalita: Praha 6
Bydliště: Praha 6

Re: Jak řešit urážky a agresi

Příspěvek od vla »

Admin má pravdu, urážky tam jsou, protože na ně někdo reaguje. Pokud si jich nebudeš všímat, dotyčného nebude bavit honit si zbytečně ego. Já jsem se naučil s takovými lidmi nekomunikovat a nikdo mi nenadává, ani mě neuráží.
Naposledy upravil(a) vla dne pát čer 26, 2020 9:55 pm, celkem upraveno 1 x.
Nemám rád tenhle stát.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Jak řešit urážky a agresi

Příspěvek od mypower.cz »

Je to smerovano obema. Oba se do sebe pustili a nekdo to proste musi roztrhnout ten kruh, jinak se tam budou oba hadat o svych pravdach donekonecna a tema pujde do haje. Nikoho nebude bavit to cist krome jich dvou, kteri se tam donekonecna budou hadat. Ja mam osobne jednu strategii a tou je pasivita. Pokud jsem tedy s nekym ve sporu nebo me nekdo nasira a chce nasrat. Tak na neho seru o to vic. Aspon se o to snazim. Pasivita totiz dotycneho nasere nejvic. Je to jedna z nejmocnejsich zbrani. Mnohem mene energeticky narocnejsi nez plytvat energii nasiranim sebe sama jen proto, ze se o to nekdo snazi nas nasrat. Kdyz si vlkzajac pojede sve argumenty a budou fakticky nezpochybnitelne, a nenecha se urazit a neklesne ke zpetnym urazkam, nikdo s nim nehne ani o pid. Takova jakoby argumentacni sila. Stat si za svym . Bud pasivne dat najevo nazor a basta fidli, nebo vecne argumentovat at uz ten druhy rika co chce. Kdyz uz tedy ten druhy klesl k urazkam. At si urazi jak chce. Jak na to reagovat nejlepe, o tom pojednava celkem dobre dilo 4 dohody napsané Donem Miguelem Ángelem Ruizem - 1. a 2. dohoda. Prosim najit a mrknout na to. https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cty%C5%99i_dohody
Plazivec
Příspěvky: 458
Registrován: čtv kvě 07, 2020 2:35 am

Re: Jak řešit urážky a agresi

Příspěvek od Plazivec »

S tím nelze nesouhlasit, ostatně sám jsem 2. dohodu použil shodou okolností s tím samým člověkem. Všiml jsem si, že je zvyklý užívat osobní invektivy a já naopak argumentaci.
7,5 kWp
--východ == 2,25 kWp == Epever Tracer 5415AN
--Jih ===== 3,00 kWp == Epever Tracer 8420AN
--Západ == 2,25 kWp == Epever Tracer 5415AN
2x Axpert king1 Parallel
3x150ah Lion

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek