Solární profily

Archiv ukončených inzerátů
Zajoch
Příspěvky: 47
Registrován: stř čer 29, 2016 12:04 am
Lokalita: podhůří Beskyd
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 4,7kWp
Kapacita baterie [kWh]: 19,2kWh
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: ANO

Solární profily

Příspěvek od Zajoch »

Zdraví všechny vespolek.

Podařilo se nám se Zajem ukořistit nějaké profily pro členy zdejšího fóra. Je to taková všehochuť různých délek i druhů. Jsou tam jak nové, tak použité kousky, takže se sem tam může vyskytnout oděrka nebo exidace. Délky od jednoho až po tři metry.
Odběr v okrese Nový jičín, případně to sebou můžu stáhnout na sraz, když by byl zájem :)
DSC_8611.JPG
A zítra jedeme ještě pro šestimetrovky tohoto profilu, kterého bude k dispozici zhruba 30m
102627096_559022371477257_7260259944618786816_n.png

Ještě jsou tu nějaké zbytky montážního materiálu u kterého fakt netuším k čemu je to dobré. Možná pro montáž na rovné střechy?
DSC_8612.JPG
Taky sháním střešní háky na taškovou střechu, přepěťovky a podobný montážní materiál k panelům, takže případné výměně tovaru se vůbec nebráním :yes:
Tak *sun* zdar a plné *batt*
Cyberon
Příspěvky: 60
Registrován: pát říj 13, 2017 9:34 am
Bydliště: Votice

Re: Solární profily

Příspěvek od Cyberon »

Hodil by se mi profil přibližně 40x40. Na 2 stringy po 2 panelech. Většinou je pro tyto účely nabízená délka 2,15m. Takže bych potřeboval celkem 4ks. Mohu vzít nějaké přibližné délky, které bych si už na požadovaný rozměr zkrátil. Pokud se během tohoto týdne nic nezmění, tak na sraz bych mohl dorazit. Ještě by mě zajímala orienační cena.

Pokud by se ti hodil 2p stejnosměrný jistič 400V/63A, tak mám pár kusů navíc.