Nákup materiálu

Archiv ukončených inzerátů
blaf
Příspěvky: 5
Registrován: pon bře 16, 2020 7:43 pm

Nákup materiálu

Příspěvek od blaf »

Dobrý den,

nejsem si jistý, jestli to patří do téhle kategorie. Kdyžtak prosím o upozornění a já to přesunu.

Nenašel by se tu někdo, kdo dokáže sehnat za šlušné ceny střídač a panely?

Střídač GoodWe GW8K-ET + smart meter https://www.solidpower.cz/goodwe-smart- ... ovy-p1012/
Panely 14x Suntech 375 Wp nebo nějakou obdobu.

Instalaci si řeším sám. Jde mi jen o nákup materiálu. Nečekám, že by to bylo za nákupku, ale třeba někdo dokáže dodat za ceny lepší než bych to kupoval na webu.

Lokalita Nymbursko. Doprava by byla fajn, nevím jestli jsem schopný v téhle době zajistit odvoz jako koncák. Kdyžtak do sz.

Díky
Uživatelský avatar
mati
Příspěvky: 363
Registrován: ned bře 03, 2013 12:11 pm
Bydliště: Paka - city

Re: Nákup materiálu

Příspěvek od mati »

Je to opravdu na přesun do sekce : Bazar - nákup - měniče , panely..

To vypadá , že pána vyslali ze zaměstnání do karantény , a on ji chce porušit a vylézt na střechu.. Tak hlavně respirátor sebou - již se nelze vymlouvat na to že v ČR nejsou - číňan opravdu poslal jednu plnou "vážku".


blaf píše:Dobrý den,

nejsem si jistý, jestli to patří do téhle kategorie. Kdyžtak prosím o upozornění a já to přesunu.

Nenašel by se tu někdo, kdo dokáže sehnat za šlušné ceny střídač a panely?

Střídač GoodWe GW8K-ET + smart meter https://www.solidpower.cz/goodwe-smart- ... ovy-p1012/
Panely 14x Suntech 375 Wp nebo nějakou obdobu.

Instalaci si řeším sám. Jde mi jen o nákup materiálu. Nečekám, že by to bylo za nákupku, ale třeba někdo dokáže dodat za ceny lepší než bych to kupoval na webu.

Lokalita Nymbursko. Doprava by byla fajn, nevím jestli jsem schopný v téhle době zajistit odvoz jako koncák. Kdyžtak do sz.

Díky
2x 390Wp Trina Solar ,6x 240Wp Schutten, 10x NexPower 145Wp ,2x Solyndra 200Wp, Victron SmartSolar MPPT 150/35 ,Victron SmartSolar MPPT 250/60 , Victron BlueSolar MPPT 100/50 , Axpert MKS2400WPlus , 2x200Ah 24V Winston LiFePo4 , 4x Pylontech UP2500 , Victron Multiplus II 24/3000/32
blaf
Příspěvky: 5
Registrován: pon bře 16, 2020 7:43 pm

Re: Nákup materiálu

Příspěvek od blaf »

V karanténě nejsem. Jen nemám vlastní dodávku a těžko si ji v půjčovně půjčím.

Koukám, že už ten příspěvek nejde smazat ani přesunout. Mohu tedy poprosit admina o přesun? Děkuji
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Nákup materiálu

Příspěvek od mypower.cz »

Staniž se.
blaf
Příspěvky: 5
Registrován: pon bře 16, 2020 7:43 pm

Re: Nákup materiálu

Příspěvek od blaf »

mypower.cz píše:Staniž se.
Díky
vla
Příspěvky: 1190
Registrován: čtv bře 12, 2015 10:18 pm
Lokalita: Praha 6
Bydliště: Praha 6

Re: Nákup materiálu

Příspěvek od vla »

mati: Kolik mi jich prosím můžeš poslat? To, že jsou dostupné je lež a zřejmě ještě dlouho bude. Dostupné doufejme budou pro zdravotnictví, hasiče, policajty, pak samozřejmě úředníky, vládu a spol. pak překupníci a pak se možná dostane i na normální lidi. Tak prosím nešiř fámy. Pokud nejsi jeden z výše jmenovaných máš houby, jen snad co jsi si sám ušil a to má omezenou funkčnost zhruba desítky minut.
Nemám rád tenhle stát.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Nákup materiálu

Příspěvek od mypower.cz »

vla píše:mati: Kolik mi jich prosím můžeš poslat? To, že jsou dostupné je lež a zřejmě ještě dlouho bude. Dostupné doufejme budou pro zdravotnictví, hasiče, policajty, pak samozřejmě úředníky, vládu a spol. pak překupníci a pak se možná dostane i na normální lidi. Tak prosím nešiř fámy. Pokud nejsi jeden z výše jmenovaných máš houby, jen snad co jsi si sám ušil a to má omezenou funkčnost zhruba desítky minut.
Respektujme prosim pravidla fora. Jsme v bazaru na mypower.cz. Ne na novinkach.cz v diskuzi. Diky za pochopeni.
Matess
Příspěvky: 1513
Registrován: pon zář 09, 2013 5:16 pm
Lokalita: Šumperk
Bydliště: Šumperk

Re: Nákup materiálu

Příspěvek od Matess »

mohu nabidnout ceny co mam u i4wifi. Bud bez dokladu, nebo prefakturovat treba s 1%.
280Wp poly za 2111 (neni aktualne skladem)
285Wp poly za 2227
300Wp mono za 2635

ceny bez DPH

14*375 = 5250W
tomu nejvyhodneji odpovida asi 18x285 = 5130

doprava je PPLkem zdarma a GEIS pise od 1282kč

vzhledem k tomu ze se nezname tak jedine po platbe predem.
Duke
Příspěvky: 171
Registrován: ned dub 29, 2018 2:28 pm

Re: Nákup materiálu

Příspěvek od Duke »

blaf píše:Dobrý den,

nejsem si jistý, jestli to patří do téhle kategorie. Kdyžtak prosím o upozornění a já to přesunu.

Nenašel by se tu někdo, kdo dokáže sehnat za šlušné ceny střídač a panely?

Střídač GoodWe GW8K-ET + smart meter https://www.solidpower.cz/goodwe-smart- ... ovy-p1012/
Panely 14x Suntech 375 Wp nebo nějakou obdobu.

Instalaci si řeším sám. Jde mi jen o nákup materiálu. Nečekám, že by to bylo za nákupku, ale třeba někdo dokáže dodat za ceny lepší než bych to kupoval na webu.

Lokalita Nymbursko. Doprava by byla fajn, nevím jestli jsem schopný v téhle době zajistit odvoz jako koncák. Kdyžtak do sz.

Díky
Ahoj
ad panely)
mohu nabídnout 14x CS3U-365P SLV 365Wp cena á 3390,- bez DPH (funglovka s plnou zárukou)
datalist u mě na eshopu
doprava 14 ks panelů lokalita Nymburk 1600,- bez DPH
ad střídač)
GW8K-ET 2xMPPT cena 62.450 bez DPH (dodáni 10 PD)
SmartMeter3F cena 6.000 bez DPH (dodáni 10 PD)
S pozdravem
DP
9× Jinko 225Wp + Siton210 + RPi(EmonHUb) = ohřev bojleru
http://193.165.151.70:5080/emoncms/Duke/bojler
rob.brno
Příspěvky: 957
Registrován: sob čer 09, 2012 9:14 am

Re: Nákup materiálu

Příspěvek od rob.brno »

K mání jsou palety(po 30ks) panelů 290Wp Canadian Solar. Cena za Wp je 0,249€. Cena panelu při paletovém odběru je 1980kč bez DPH u nanosun.cz