Wattrouter CWx MAX

Home Assistant, Arduino, SDS, Raspberry, Linux, vzdálený dohled, automatizace, měření, opensource, closedsource, hotová řešení, DIY, stavebnice, komponenty, software, postupy, návody, schémata, rady, zkušenosti ...
xs4
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 30, 2014 9:19 am

Re: Wattrouter CWx MAX

Příspěvek od xs4 »

abrams píše:Zdravím ,

já používám Wattrouter CWx SSR teprve týden . Ještě to nemám úplně vyladěné , zatím jede jen s 150l bojlerem ,
funguje skvěle :yes: . Ale nedokáže absolutně zabránit přetoku el. do sítě , jednak má reakčtní dobu cca 2s a
neumí předvídat budoucnost :dontknow: . Je navržen na řízené využívání přebitků FVE v domácích spotřebičích viz.
návod :read: . Musím sem dát fotky , jenže su asi nakaženej lemrytýdou :sm1: .

Elektronům zdar *sun*
Nevíte někdo jestli má Wattrouter CWX SSR hučet i v noci ?. Předtím bych řekl že chladil jen když svítilo slunce a tedy pracoval, ale teď hučí celý den i v noci. I ten zvuk ventilátoru je divný.
joseff
Příspěvky: 810
Registrován: pon srp 08, 2011 9:55 am

Re: Wattrouter CWx MAX

Příspěvek od joseff »

Záleží, jak máš nastavený ventilátor Wattrouteru - je tam několik možností a jedna z nich je, aby ventilátor běžel pořád. Zkontroluj to a nastavení případně uprav.
Uživatelský avatar
jmachi88
Příspěvky: 123
Registrován: stř říj 30, 2019 11:25 am

Re: Wattrouter CWx MAX

Příspěvek od jmachi88 »

Ahoj chlapi, rozhoduji se jestli poridím wattrouter na 5kw pole na jihozápad , spis vic zapad...
moje požadavky jsou takové, ze veškerou výrobu z toho chci spálit a do DS dávat co nejméně...napriklad: budu vyrábět 500W, tak at to jde do DS, ale jakmile bude výkon 600w, tak se mi zapne zarizeni...jakmile bude výkon 1100w, tak pojede jeden stroj a 500w půjde do DS, ale pro výkonu 1200w se zapne druhy stroj..atd. .kdyz klesne výkon o 200w než je spousteci výkon na déle než 15 minut, tak to tu masinu vypne....doporucite mi zarizeni, které by to dokázalo? wattrouter by to asi mohl umet, ale moje další otázka zni...neni wattrouter jen 3fazovy? poje pole bude 1fazove.. díky za jakoukoli reakci.
5kWp mono + 5kWp poly + 5kWp mono + 5kWp mono + 5kWp mono
Vitek
Příspěvky: 1917
Registrován: pát bře 15, 2019 7:44 am

Re: Wattrouter CWx MAX

Příspěvek od Vitek »

Ahoj ja mam zkusenosti jen s greenbono fy. Yorix. Ma mraky zapojenich mrkni zde na foru do mojeho zalozenyho topicu a nebo na stranky ing. Trochty. Od solarcontrols pouzivam 2 x prevodnik DA 0-10V
Zdravi Vitek

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek