Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: ned zář 20, 2020 9:25 pm

Pořízení elektroskůtru

Elektromobily, hybridy, elektrokola, elektroskůtry, řešení pro karavany, obytné přívěsy, maringotky, obytné automobily, mobilní domy.
Předchozí

Re: Pořízení elektroskůtru

Příspěvekod Emaxkuba » sob úno 15, 2020 12:29 am

To "botas"- tak jasně, byl a vlastně ještě jsem věrný (jako jeden z mála) i fóru na Hybridu.
Od března 2017 mám Emax 90s, který jsem koupil za velmi pěkný peníz nepojízdný bez kontroleru a sám pak upravil. Dal jsem jednotku Kelly KEB na 72V, k tomu Winstony na 60V/40Ah, pak navýšení na 72V a loni v dubnu jsem LiFePO4 vyndal a přesunul do elektrárny a do skůtru tady na fóru koupil deset článků z Nissanu Leaf - tedy 74V/57Ah. Teď jezdí okolo 75km/h a vyzkoušený dojezd je 65km, asi by to dojelo i dál, ale do práce a zpět to mám v létě 60km. Takže pohoda.
ostrov ve stádiu přípravy:6xAmerisolar 285Wp "J",MPPT eSmart 60A s wifi,Swipower sine wave 3000W,48V 36Ah olovo a 2x48V 40Ah LiFePO4, e-skůtr Emax 90S s 4,2 kWh Li baterií z N. Leaf - už jedenkrát nabitý ze slunce a baterek :-)
Emaxkuba

Re: Pořízení elektroskůtru

Příspěvekod Botas » sob úno 15, 2020 9:35 am

JJ koukal jsem ale hybrid forum je už takove odstavené ani se tam nejde dostat z jejich stránky hlavní asi o to moc nestojí nevím ale rad se tam sešlo dost.
Ja zatím ten erider ale nevím co s tím většinou potřebuji dodávku jako osvč a jezdí se různě a jen tak na zábavu není moc čas tak přemejšlím či to neprodat. škoda aby to leželo.
Tak hlavně že to někomu jezdí a užívá si
Jinak mně to připadne že je to pořád bída a nic rozumnýho se pořádně nevyrábí.

Nereagoval jsem na tu technickou. Nějakou novelou zákona se rozhodlo že motorky budou mít technickou na delší dobu myslím 4 místo dvou a platilo to i jakoby zpětně to znamená že motorka co mněla platné stk stačilo vzít značku a techničák a zajít na dopravní insp klasika kde se přihlašujou auta u vás a oni to prodlouží o dva roky.
Botas

Předchozí

Zpět na Mobilní elektrárny