Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: stř úno 19, 2020 4:56 am

LF Power Jack a jeho OPRAVA.

Měniče PowerJack
Předchozí

Re: LF Power Jack a jeho OPRAVA.

Příspěvekod hurvayz » pát úno 14, 2020 1:38 pm

Pred budicem uz na hlavni desce je to rozhozene na dve vetve, zmer si napeti na vystupu obou. Pokud pozvolna nabiha na plne napeti je chyba v kontrolnim obvodu. Ma to ti staci i to kratke zapnuti.
hurvayz

Re: LF Power Jack a jeho OPRAVA.

Příspěvekod JonasPP » sob úno 15, 2020 4:39 pm

Pavel.Z. píše:Mne sa to este nepodarilo opravit.Dal som ho do pivnice a myslel som ze na Vianoce to kuknem len este neviem ktore...
Po vymene vyk.tranzistorov a tranzistorov na malej riadiacej DPS. Sa menic snazi rozbehnut (pocut podla trafa), ale hned sa vypne ako na nejaky skrat... Musim to este niekedy kuchnut a premerat.
Inak ako by sa dala vyskusat riadiaca doska ci idu spinacie impulzy do vyk. tranzistorov?
Akonahle su odpojene vyk. tranzistory a trafo chyba spatna vazba a riadiaca doska nenabehne :-(

Prihoď fotku budiaceho obvodu,lebo ak sa snaži rozbehnuť a po tom ho sekne,tak isto bude zavada tam. Ja som takto menil kondenzatori,lebo tie zaistuju tvrdosť zatvorenia,alebo take dačo a jak su už zle,alebo mimo tolerancie,tak nechavaju pridlho pootvoreny budiaci obvod. Aspoň tak som to pochopil a v tedy sa to skratuje.
Mix solarok - 4,9kWp papierovo -3,5kW skutočnych;
48v-Axpert 2,4KW+PJ 6kW;Li-ion -8kWh
24v-PCM 80A;PJ 5kW;NiCd -8kWh
12v-10A PWM;sin~300W;PB 300Wh
JonasPP

Předchozí

Zpět na PowerJack