Ojetý Akumoto 600

Elektromobily, hybridy, elektrokola, elektroskůtry, řešení pro karavany, obytné přívěsy, maringotky, obytné automobily, mobilní domy.
Uživatelský avatar
youda
Příspěvky: 3074
Registrován: stř dub 27, 2016 12:12 am

Re: Ojetý Akumoto 600

Příspěvek od youda »

NOPARasito píše:A ted vazne, co by to melo sakumprdum vyjit financne, resp. kolik je mozno investovat?
Kdykoliv na obchodní schůzce padne tento dotaz, odpověď bývá "co nejmíň" :lol:
Youdova ostrovní laboratoř 20kWp: https://youda.mypower.cz
Uživatelský avatar
NOPARasito
Příspěvky: 2538
Registrován: čtv črc 19, 2018 12:14 am
Bydliště: Vidiek, Trhanova Lhota

Re: Ojetý Akumoto 600

Příspěvek od NOPARasito »

Protoze pokud jde o pomer cena/vykon a Akumoto 3kW motor, bude mit Lifepo baterii, tak pri cene treba kolem 30.000 je to dobrej kauf, otazka jen kolik dostali Lifecka na prdelku.
Samozrejme LS218 to neni :yes:
Uživatelský avatar
diablo007
Příspěvky: 3204
Registrován: stř lis 28, 2018 7:57 pm
Bydliště: Vyškov

Re: Ojetý Akumoto 600

Příspěvek od diablo007 »

[quote="youda"]Vida, koukám, že ty elektrický skůtry nejsou vůbec k zahození.
Třeba takovej Zero SR/F nebo Zero SR nevypadají špatně. Dojezd slušnej a prý to zvládne 0-100Km/h lehce nad 3s. Na letní dojíždění do práce a víkendový projížďky by to určitě šlo. Nebo, když bych dostal chuť na Fidorku, tak bych si na tom mohl zajet do města a nemusel bych vytahovat z garáže traktor.

Jednoduchá rada vždy když dostaneš chuť řekni si nežer dopadneš jak diablo budeš si muset povolovat pásek
unicast
Příspěvky: 1214
Registrován: sob bře 30, 2019 10:27 am
Lokalita: JV od pekla :)
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5100
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Ojetý Akumoto 600

Příspěvek od unicast »

youda píše:Vida, koukám, že ty elektrický skůtry nejsou vůbec k zahození.
Tuší zde někdo, zda se vyrábí nějaký elektrický skůtr se dvěma předními koly?


Něco takového, ale s elektromotorem?
Uživatelský avatar
olozx6r
Příspěvky: 490
Registrován: pát dub 11, 2014 8:58 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Ojetý Akumoto 600

Příspěvek od olozx6r »

Jezdil jsem v práci na služebním E-max 90S od e-onu. Dělalo se víc verzí a prej ty 90 byly jen škrcený 120. Za celý den jsem po městě najel i 80km s tím, že jsem nabíjel hodinu přes oběd. Novější model pak měl i zpátečku a rekuperaci, která z táhlýho kopce fakt dávala do baterek šťávu. Jezdilo to jen cca do 60m/h, ale prej se to taky dalo otevřít. Jinak co se týkalo zpracování, tak to bylo docela dobrý, podvozek seděl, dalo se i klopit a kotouče brzdily.
Přílohy
policie-cesky-krumlov-eon-elektricke-skutry.jpg
policie-cesky-krumlov-eon-elektricke-skutry.jpg (68.03 KiB) Zobrazeno 988 x
::fv:: 45x 225Wp, 10x 200Wp, 2x120Wp, 8x 255Wp, 8x 280Wp = 16645Wp ::pv:: , *sun* 6x MPPT střídače, vše jde do TUV a do podlahového topení :wood:.
KubisKV
Příspěvky: 515
Registrován: pon zář 04, 2017 1:06 pm
Bydliště: Chebsko

Re: Ojetý Akumoto 600

Příspěvek od KubisKV »

olozx6r píše:Jezdil jsem v práci na služebním E-max 90S od e-onu. Dělalo se víc verzí a prej ty 90 byly jen škrcený 120. Za celý den jsem po městě najel i 80km s tím, že jsem nabíjel hodinu přes oběd. Novější model pak měl i zpátečku a rekuperaci, která z táhlýho kopce fakt dávala do baterek šťávu. Jezdilo to jen cca do 60m/h, ale prej se to taky dalo otevřít. Jinak co se týkalo zpracování, tak to bylo docela dobrý, podvozek seděl, dalo se i klopit a kotouče brzdily.
ty jsi ten v pravo?
Uživatelský avatar
diablo007
Příspěvky: 3204
Registrován: stř lis 28, 2018 7:57 pm
Bydliště: Vyškov

Re: Ojetý Akumoto 600

Příspěvek od diablo007 »

Skoro to vypadá jako že ten vpravo má dlouhé vlasy tedy možná žena

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek