Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Právě je čtv čer 27, 2019 3:27 am

Propoj axpert rozvaděč

Diskuze ohledně rozvodů, kabeláže, způsobů využití stávajících rozvodů, vhodných průřezů dle potřebného výkonu, plánování rozvodů, atd.
Předchozí

Re: Propoj axpert rozvaděč

Příspěvekod xmasin » stř čer 12, 2019 2:34 pm

ota píše:To je velmi rozumné. Já zjišťuji potřebu navýšit počet modulů v rozvaděči na dvojnásobek každé 4 roky. Až to budu dělat příště, což bude za nedlouho, tak narvu do zdi předsíně velký plechový průmyslový rozvaděč 1x2 m a bude to navždy

Nebude. Já jsem předělával barák na řízení pomocí PLC a postupně jsem po domě rozdistribuoval 8 různě velkých rozvaděčů s celkovou kapacitou cca 450 modulů a minimálně přízemí jsem podcenil a budu muset jeden rozvaděč vyměnit, protože nestačí.
xmasin

Re: Propoj axpert rozvaděč

Příspěvekod abrams » stř čer 12, 2019 3:01 pm

Zdravím ,

xmasin píše:Nebude. Já jsem předělával barák na řízení pomocí PLC a postupně jsem po domě rozdistribuoval 8 různě velkých rozvaděčů s celkovou kapacitou cca 450 modulů a minimálně přízemí jsem podcenil a budu muset jeden rozvaděč vyměnit, protože nestačí.

... kdo komu slouží ? :home: tobě , nobo ty :home: .

Elektronům zdar
3,96kWp monokrystalů + 2x regl PCM60X + 24kWh LiFePO4 + 6kW HF sínus měnič , celé na 52V systému .
Chibi v textu vyhrazeny :D
abrams

Předchozí

Zpět na Rozvody, kabely, dimenzování výkonu