GTI Danfoss

Archiv ukončených inzerátů
Matess
Příspěvky: 1518
Registrován: pon zář 09, 2013 5:16 pm
Lokalita: Šumperk
Bydliště: Šumperk

GTI Danfoss

Příspěvek od Matess »

Narazil jsem náhodou na tento výprodej. Znám tuto firmu z frekvenčních měničů a podle mě je to špička v oboru co se týká provedení a spolehlivosti (Nevím jak jsou na tom solární věci...) Tato cena je ale neuvěřitelná....

https://batteryhookup.com/collections/5 ... -75-85-off
Uživatelský avatar
redcrown
Příspěvky: 1133
Registrován: pát říj 12, 2012 8:15 pm
Bydliště: Severní Čechy

Re: GTI Danfoss

Příspěvek od redcrown »

Ahoj, cena střídače by šla, původní cena je podle mě sci-fi. Cena dopravy to podle mě nesmyslně prodražuje. Navíc by k tomu ještě přihodili clo a DPH, nebo? Kupovat německý měnič v USA je trochu divné.... Podle mě za ten součet ceny mám SMA.
V provozu: poloostrov 19kWp, 4x XTM4000-48, 4xVT80, 18kWh LFP 14S10P + Batrium
Matess
Příspěvky: 1518
Registrován: pon zář 09, 2013 5:16 pm
Lokalita: Šumperk
Bydliště: Šumperk

Re: GTI Danfoss

Příspěvek od Matess »

možná by jim chtělo napsat proč mají EU měniče v USA... jestli to není chyba.
brumlaj
Příspěvky: 2467
Registrován: ned kvě 12, 2013 2:24 pm

Re: GTI Danfoss

Příspěvek od brumlaj »

Odúmrť Danfoss 3f měničů 15kW byla v prvních pěti letech provozu tak 1% ročně. Opravu dělali výměnným způsobem po zaslání reportu s kódem chyby - pokud byla zobrazitelná a měnič nebyl mrtvý úplně. Prostě z Dánska poslali via snad DHL nový měnič na paletě a za týden si odvezli vadný. Nový měl u sebe všechny polepky které se lepily na zabalený vadný. Montážní firma si dokonce dokázala nárokovat náklady na přemontáž pokud to stihla dříve než jsme si to udělali sami. (A než nás svou liknavostí naučila si ty měniče raději reklamovat sami.)
Moudrost nepřichází vždy s věkem, někdy věk přichází sám.