Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Právě je pát črc 19, 2019 3:24 pm

Uchycení konstrukce - plechová střecha

Polykrystalické, monokrystalické, amorfní, nebo jejich kombinace? Zapojení panelů, provozní napětí a proud, montáž panelů, vliv počasí na panely (zima, kroupy, bouřka), jištění panelů před bouřkou, atd.
Předchozí

Re: Uchycení konstrukce - plechová střecha

Příspěvekod diablo007 » ned dub 07, 2019 8:33 pm

NOPARasito píše:
diablo007 píše:https://www.i4wifi.cz/cs/211270-kabelova-pruchodka-gwl-power-double

Super, kdybych tohle instaloval, prodrazila by se mi instalace v radech tisicu, ale samozrejme je to komercni vec, proc ne. Za 10 let jsem nezaznamenal, ze bych bez teto veci neco pokazil ;-))))))).

No tak pokud máš panely ve stringu je průchod na začátku a na konci pokud jsou dva stringy nad sebou vs řadě tak stále na začátek i konec stačí jedna tak to nejsou tak moc tisíce záleží jak máš řešeny stringy
diablo007

Příspěvekod NOPARasito » ned dub 07, 2019 9:51 pm

diablo007 píše:
NOPARasito píše:
diablo007 píše:https://www.i4wifi.cz/cs/211270-kabelova-pruchodka-gwl-power-double

Super, kdybych tohle instaloval, prodrazila by se mi instalace v radech tisicu, ale samozrejme je to komercni vec, proc ne. Za 10 let jsem nezaznamenal, ze bych bez teto veci neco pokazil ;-))))))).

No tak pokud máš panely ve stringu je průchod na začátku a na konci pokud jsou dva stringy nad sebou vs řadě tak stále na začátek i konec stačí jedna tak to nejsou tak moc tisíce záleží jak máš řešeny stringy

Jj pocital jsem 2stringy na 2 zdvojene pruchodky. U me jsou to tisice ;-(((
NOPARasito

Příspěvekod diablo007 » pon dub 08, 2019 6:06 am

Když máš rovný plech jen kryty Falcem ten luxus schovat to do vlny hold není pak se musí utratit za průchodky nebo to poslat do komínu pro odsávání ze záchodu nebo z kuchyně s použít ho jako stoupacku a u komína se ten prostup moc těšit nemusí navrtss zposika směrem nahoru a máš vyřešeno
diablo007

Předchozí

Zpět na Fotovoltaické panely