EPsolar xtra 4415

Diskuze o regulátorech EP Solar
Migrifič
Příspěvky: 15
Registrován: stř lis 14, 2018 2:13 pm
Bydliště: Praha 8

EPsolar xtra 4415

Příspěvek od Migrifič »

Zdravím pánové, slíbil jsem, že nebudu klást blbé otázky, ale musím. Dost jsem toho pročetl a zkoušel hledat, ale nejde mi komunikace po kabelu RS-485-USB (ten co je v shopu k regulátorům EP Solar) Včera jsem zkoušel instalovat z odkazu pod regulátorem něco, co by šlo. Asi jsem trotl a přiznám se, nejsem ,,ajťák". Chtělo to po mě ID, ale nebyl jsem schopen ho tam dostat. Nemůže mi prosím někdo poradit jak na to?

A druhá část, mám Axperta 24, 2000W a s dodaným kabelem USB, Wiev Power běží, dokážu tam i něco nastavit, vidím co se děje, ale opět v grafech a tabulkách nic není, protože to číslo přístroje, zřejmě opět ID, co je úplně vlevo po připojení, tam není a je tam asi osm jiných čísel. Synátor zkoušel připojit noťas síťovým kabelem a taky se nezdařilo.
Děkuji za každou radu. Laďa B
Uživatelský avatar
davis
Příspěvky: 29
Registrován: čtv dub 16, 2015 6:36 pm

Re: EPsolar xtra 4415

Příspěvek od davis »

pozdravujem Ta dnes mi dosiel EP solar 4415N aj s kablom a slo mi to bez problemov zo stranky i4wifi.cz som si stiahol postup so softom a naistaloval, ako ID som nechal povodnu 1 pisu to v postupe, ide o to ak ich budes mat viac tak ID budes menit ID2 ID3 ozaj ako nastavujes maximalne napatie na nom ? na to som zasa neprisiel ja myslim vystup na baterie predpokladam ze to musim mat nastavene na USER ale netusim kde to nastavit tak som tam nechal GEL dik
::fv:: 2x Z 180Wp 235w gridfree ::fv:: 6x V 235Wp, 6x Z 270Wp, 2x J 270Wp ::fv:: regulator victron mmpt 150/70A regulator MPPT EPSolar Xtra 4415N 40A, PWM regulator noname 25A, LiFeYPO4 winston 24V 200Ah AGM 24V 443Ah
Migrifič
Příspěvky: 15
Registrován: stř lis 14, 2018 2:13 pm
Bydliště: Praha 8

Re: EPsolar xtra 4415

Příspěvek od Migrifič »

Já jsem se tam zatím vůbec nedostal, mám taky nastaveno gel, ale už mě napadlo, že mám Win10, jestli to nemůže být i tím. To samé mám s měničem PIP3024, ten sice vidím co se děje, ale žádné nastavení ani grafy z toho nedostanu.
Teď budu mít více času, tak se na to kouknu.
Lada B

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek